Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
Днями мобільна медична бригада з імунізації зробила щеплення від Covid-19 першим 100 працівникам Львівського бронетанкового заводу, який входить до складу Укроборонпрому, препаратом CoviShield/AstraZeneca. Невдовзі вакцинацію пройде решта охочих.
Як повідомляє пресслужба Концерну, першим щеплення отримав директор заводу Віктор Андрощук.
«Ми вдячні львівському міському штабу протидії коронавірусу за рішення додати наше підприємство до переліку першочергових для щеплення від Covid-19, – розповідає Віктор Андрощук. – Понад рік нам довелося відновлювати бронетехніку в умовах карантинних обмежень. Ми в стислі строки реалізували всі необхідні заходи, тому вдалося якісно організувати роботу та вчасно передавати військовим бронетехніку. Зазначу, що за час пандемії захворіли 77 наших працівників, один, на жаль, помер, 63 – одужали, 13 осіб досі хворіють. Тривалий час ми протистоїмо двом загрозам: перша – Covid-19, друга – зовнішній агресор, Росія. І якщо для перемоги над першою науковці, дякувати Богу, винайшли вакцину, то другу переможуть наша сила та єдність. Тому бажаю всім міцного імунітету і переможного миру».
На Сумщині російські війська вкотре завдали масованих ударів по Путивлю. Після атак пожежі виникли у житловому секторі.
Українські спортсмени — представники Збройних Сил України — вибороли дві нагороди на Кубку світу з академічного веслування в Болгарії.
Військові, які самовільно залишили частину до 12 червня 2026 року, можуть повернутися на службу через застосунок Армія+ за спрощеною процедурою.
Кулеметник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…