ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мінветеранів поглиблюватиме співпрацю з Туреччиною для розвитку ветеранських проєктів

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Квітня 2021, 9:09 0

Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна зустрілась із Надзвичайним та Повноважним Послом Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере. Сторони домовились посилити практичну взаємодію у рамках співробітництва.

Про це інформує пресслужба відомства.

Під час зустрічі Юлія Лапутіна висловила вдячність за підтримку, яку Республіка Туреччина надає кримським татарам, серед яких багато ветеранів АТО/ООС. У рамках підписаної нещодавно міжурядової угоди між Україною і Туреччиною цього року в Києві, Миколаєві та Херсоні розпочнеться будівництво близько 500 житлових квартир для представників кримськотатарського народу, що були вимушені виїхати з окупованого Росією Криму.

− Кримськотатарські ветерани – активна й енергійна частина ветеранської спільноти. Багато з них є також внутрішньо переміщеними особами, які у зв’язку з окупацією Криму втратили своє житло. Підписання такої угоди є надзвичайно важливим і перспективним проєктом, − зазначила Юлія Лапутіна.

Міністр у справах ветеранів додала, що одним із пріоритетів Мінветеранів є підтримка ветеранів, які започатковують власну справу. Наразі триває робота над створенням Українського ветеранського фонду, який допоможе залучити ресурси для реалізації програм, спрямованих на реінтеграцію захисників та стимулюватиме розвиток підприємницької діяльності у ветеранській спільноті. Крім того, за словами Юлії Лапутіної, Мінветеранів ініціює створення онлайн-платформи ветеранського бізнесу, де захисники зможуть розвивати підприємницькі ініціативи, рекламувати продукцію та підтримувати один одного.

− Успішна реінтеграція захисників після повернення з війни – першочергове завдання нашого Міністерства. Тому ми зацікавлені в обміні досвідом та реалізації спільних програм із Туреччиною, які стосуються проєктів із реабілітації, розвитку ветеранського підприємництва та переходу з військової кар’єри на цивільну, − додала міністр.

Надзвичайний та Повноважний Посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере висловив підтримку ініціатив, які реалізовує Міністерство стосовно ветеранів та запевнив, що Туреччина продовжить підтримувати Україну.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Соціальний захист