ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі тривають протидиверсійні навчання

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Квітня 2021, 19:14 6

В Одесі стартували масштабні антитерористичні навчання. Участь у них беруть підрозділи Національної гвардії, Національної поліції та СБУ з залученням бронетехніки та іншої спецтехніки.

Як повідомили в Південному оперативно-територіальному об’єднанні Національної гвардії України, навчання відбудуться на території Суворовського району Одеси та в приміському селі Усатове.

Під час навчань спецпризначенці відпрацюють алгоритм протидії диверсійно-терористичним угрупованням, а також перевірять рівень захищеності потенційно уразливих стратегічних об’єктів області.

− Тренування триватимуть в умовах, максимально наближених до реальних, зокрема на об’єктах критичної інфраструктури, − розповів представник НГУ. − Головна мета навчань − нарощування оперативних можливостей  спеціальних підрозділів, а також їх бойове злагодження. Ми будемо намагатися досягти сумісності органів управління різних силових структур під час можливих терористичних посягань.

За легендою навчань, гвардійці та інші військові структури будуть здійснювати ведення стабілізаційних дій в певній зоні відповідальності. Їм належить виконати завдання щодо запобігання терористичним актам на різних промислових об’єктах, знешкодження диверсійних груп, пошуку вибухонебезпечних предметів. Під час тренувань рівень практичних професійних навичок особового складу будуть оцінювати досвідчені фахівці  силових структур.

Антитерористичні навчання  триватимуть до 23 квітня.

Фото: пресслужба НГУ

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування