ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака з нагоди Дня пожежної охорони

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Квітня 2021, 8:54 1

Шановні вогнеборці!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем пожежної охорони.

Ризикуючи власним, ви рятуєте життя інших людей, приборкуєте пожежі та ліквідовуєте наслідки стихії. Без сумніву, це справді героїчна справа і покликання, а не просто професія. Навіть у цей святковий день ви залишитеся на варті безпеки громадян.

Ми пам’ятаємо, як самовіддано пожежники поряд з військовослужбовцями рятували людство від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. І зовсім недавній приклад – гасіння масштабних пожеж на Луганщині, де ми з вами пліч-о-пліч протистояли ворогу і стихії. Мужність і служіння своєму народу – риси, що об’єднують людей, які присвятили себе благородній справі захисту і порятунку життя інших.

Вічна шана вогнеборцям, які не повернулися з бойових чергувань! Вони завжди житимуть у вдячній пам’яті врятованих людей, рідних і колег.

Доземний уклін ветеранам пожежної охорони. Ви віддали службі на благо Батьківщини безцінний час, сили і здоров’я. Нехай ваші знання і досвід тільки примножуються сучасним і прийдешніми поколіннями!

Бажаю всім, хто сьогодні відзначає професійне свято, стійкості духу і тіла, добробуту, нових звершень, здобутків і перемог в ім’я України.

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак

Читайте нас у Facebook