ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Курсанти-артилеристи виконали вогневі завдання з САУ «Гвоздика»

Вишкіл Репортаж
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Квітня 2021, 13:55

Увага! Стріляти батареї! Ціль НЗВ «Береза». Снаряд – осколково-фугасний. Підривник – осколковий. Заряд – третій. Приціл – 287, рівень −  понад п’ятнадцять. Основний напрямок: лівіше 022, роз’єднати вогонь від основної в 007. Один снаряд бойовий – зарядити! Увага батареї! Залпом триста-тридцять-три! – дав команду курсант Володимир Дмитришин, який того дня був у ролі старшого офіцера батареї 2С1.

За мить 122-мм гармати «заспівали» на весь полігон. Грім залпу і дим із гармат, наче зависли в повітрі. Тиша… Але невдовзі її знову пронизує чітка команда: «Увага! Стріляти батареї!»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки продовжується польовий вишкіл курсантів факультету ракетних військ та артилерії Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Як розповів начальник факультету РВ і А полковник Артем Дзюба, понад 400 його підопічних цими днями вдосконалюють практичний вишкіл на полігоні. Особлива увага до цьогорічних випускників. З ними триває посилена підготовка перед випуском.

Власне, цього дня четвертокурсники виконували вогневі завдання з самохідної артилерійської установки 2С1 «Гвоздика».

− На сьогоднішньому занятті курсанти четвертого курсу відпрацьовують практичні заняття з виконання залікових вогневих завдань із закритих вогневих позицій.  Вони виконували обов’язки на посадах від командира батареї до номеру розрахунку. Особливістю цього заняття було те, що виконання вогневих завдань виконувалось у взаємодії  із загальновійськовими підрозділами та із сучасними засобами артилерійської розвідки, які надійшли в одну з частин Збройних Сил України, − розповів старший викладач кафедри наземної артилерії полковник Віктор Мілочкін, який був у ролі керівника стрільби. − Заняття було побудовано таким чином, що під час нього удосконалилися навички як самих курсантів випускного курсу, так і особового складу, який випробував новітні українські засоби артилерійської розвідки.

За словами керівника стрільби, поставлені завдання були досягнені, курсанти здобули добрі практичні навички під час виконання обов’язків за різними посадами при проведенні стрільб.

−  Я був у роль старшого офіцера батареї 2С1. Ми виконували сьогодні  практичні залікові стрільби з бойовою стрільбою. І мені дуже приємно, що всі цілі, по яких працювала батарея, були уражені. Через два місяці в мене і моїх товаришів випуск. Тож, скоро державні екзамени. І нам потрібно більше здобути знань і практичних навичок. Тому ми радіємо кожному такому заняттю. Посилена підготовка перед випуском однозначно дає хороший  результат, − зазначив курсант-випускник Володимир Дмитришин.

Польовий вишкіл курсантів Національної академії сухопутних військ, зокрема і факультету ракетних військ та артилерії, продовжується.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
російські військові атакували цивільну автівку у селищі на Херсонщині: є загиблий

російські військові атакували цивільну автівку у селищі на Херсонщині: є загиблий

російські військові спрямували удар по цивільній автівці у селі Текстильне на Херсонщині.

Колишній медик розстріляв зі свого кулемета російську крилату ракету

Колишній медик розстріляв зі свого кулемета російську крилату ракету

Боєць Повітряних сил ЗСУ з позивним «Доктор Мом», який в цивільному житті був медиком, знищив російську крилату ракету, яка рухалась у бік Василькова Київської області.

Маріупольська лікарня №11 два роки перебуває у руїнах

Маріупольська лікарня №11 два роки перебуває у руїнах

Медичний заклад відомий серед жителів міста, як залізнична лікарня, знаходився у Приморському районі біля мікрорайону "Черьомушки".

109 разів противник обстріляв Луганщину

109 разів противник обстріляв Луганщину

Зокрема, зафіксовано 62 мінометних обстріли та 46 артилерійських.

Відзнаку отримав командир, який за місяць збив зі стрілецької зброї шість ворожих дронів

Відзнаку отримав командир, який за місяць збив зі стрілецької зброї шість ворожих дронів

Почесні відзнаки Міністра оборони України отримали українські бійці на Дніпропетровщині.

На фронті 85 боєзіткнень, третина з яких на Покровському напрямку

На фронті 85 боєзіткнень, третина з яких на Покровському напрямку

Від початку доби на фронті відбулося 85 бойових зіткнень. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян. Утім, окупанти продовжують активно діяти на Покровському напрямку.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Водій

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

Водій-механік

Львів

Військова частина А2678

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Водій

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

Механік-водій, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Стрілець (до штурмового підрозділу)

від 51000 до 121000 грн

Ужгород, Закарпатська область