ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У відбірну програму для української збірної Warrior Games додали гольф

Новини Реабілітація Спорт
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Квітня 2021, 9:26

Організаційний комітет «Ігор воїнів» (Warrior Games) в Україні та Всеукраїнська федерація гольфу підписали меморандум про співпрацю, що дає можливість введення гольфу як нового виду спорту для українських ветеранів.

Про це повідомив заступник міністра ветеранів України Ігор Безкаравайний під час пресконференції, інформує Укрінформ.

— Я щиро радий і хочу привітати ветеранську спільноту з тим, що відсьогодні після підписання цього меморандуму ми матимемо змогу готувати наших спортсменів до міжнародних змагань у такій цікавій і важливій дисципліні, — сказав Ігор Безкаравайний.

Він зазначив, що гольф дає можливість концентруватися, проводити час на свіжому повітрі, а також займатися спортом людям, які зазнали ушкоджень, поранень або травм.

Генеральний секретар Всеукраїнської федерації гольфу Володимир Пилипенко наголосив, що в Україні гольф має стати доступним для всіх, тож потрібно зламати стереотип, що в гольф можуть грати не всі.

— Саме у співпраці з Європейською асоціацією гольфа для інвалідів нам цікаво поширювати цей вид спорту на більше коло осіб. Зокрема на осіб з інвалідністю, особливо, я думаю, що гольф буде популярний серед учасників АТО. У нас уже є гольфісти, які не перший рік грають у гольф, — сказав він.

Координаторка проєктів «Ігор нескорених» та «Ігор воїнів» в Україні Оксана Горбач пояснила, що тим учасникам бойових дій, які хочуть взяти участь у відбіркових змаганнях, потрібно зареєструватися на сайті «Ігор воїнів», обравши дисципліну «гольф».

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Українці скинули їм воду, а росіяни — вибухівку: двоє окупантів здалися в полон дрону

Українці скинули їм воду, а росіяни — вибухівку: двоє окупантів здалися в полон дрону

На Куп’янському напрямку пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» взяли в полон двох російських окупантів, скинувши їм з дрона пляшку води із запискою «Рухайтесь за дроном», а потім захищали їх від атаки їхнього ж власного безпілотника.

«Тятя, тятя, наші сєті…» — російського штурмовика знищили у антидроновому тунелі

«Тятя, тятя, наші сєті…» — російського штурмовика знищили у антидроновому тунелі

Пілоти батальйону «Signum» 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха завдали удару по російському автомобілі, який їхав захищеним тунелем.

Автоматична постановка на військовий облік: що робити у разі виявлення помилок у даних

Автоматична постановка на військовий облік: що робити у разі виявлення помилок у даних

В Україні діє механізм, який дозволяє ставити громадян на військовий облік автоматично, без відвідування ТЦК. Це стало можливим після внесення змін до постанови № 932, ухваленої Кабінетом Міністрів.

«Да, дівєрсій дохрєна будєт», — жителі бєлгородщини не чекають нічого доброго

«Да, дівєрсій дохрєна будєт», — жителі бєлгородщини не чекають нічого доброго

У перехопленій українською розвідкою розмові росіянка ділиться враженнями від аварій та катастроф, які все частіше трапляються на російських залізницях.

«Відчуваю себе корисним»: як працюють тилові підрозділи забезпечення прикордонників

«Відчуваю себе корисним»: як працюють тилові підрозділи забезпечення прикордонників

Державна прикордонна служба України показала роботу своїх військовослужбовців, що забезпечують потреби Харківського прикордонного загону в пиломатеріалах.

Штурм на електросамокаті: чим закінчуються «інноваційні» атаки ворога на Покровському напрямку

Штурм на електросамокаті: чим закінчуються «інноваційні» атаки ворога на Покровському напрямку

На Покровському напрямку оператори БПЛА бригади «Спартан» методично знищують ворожі штурмові групи, які для підвищення маневреності використовують не лише мотоцикли та квадроцикли, а й електросамокати.

ВАКАНСІЇ

Начальник групи, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Біла Церква

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Водій (кат. С, СЕ), військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Стаpший механік-водій, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Електрик-моторист, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

--- ---