ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У світ вийшла Книга пам’яті загиблих військових пожежників

Прочитаєте за: 3 хв. 15 Квітня 2021, 11:47 13

Напередодні Дня працівників пожежної охорони, який щороку відзначається 17 квітня, у світ вийшла Книга пам’яті загиблих військових пожежників. У такий спосіб автори вшанували всіх вогнеборців Збройних Сил України, які впродовж російсько-української війни віддали свої життя за збереження незалежності й територіальної цілісності України.

Варто сказати, що військові пожежники є представниками тих небагатьох військових спеціальностей, що виконують свої завдання за призначенням як у мирний, так і у воєнний час. Неодноразово армійські вогнеборці проявляли особисту мужність і високий професіоналізм під час гасіння надскладних і небезпечних пожеж на військових об’єктах Збройних Сил чи підприємствах народного господарства України.

Особлива сторінка їхньої діяльності — початок російської агресії на Сході України. Завдання, що цілодобово там виконують ці мужні люди, направлені на захист бойових порядків від вогняної стихії та збереження життів українських військовослужбовців.

На превеликий жаль, під час виконання бойових завдань щодо забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на Донбасі не всі представники цієї військової спеціальності повернулися живими до рідних домівок.

Усі п’ять героїв, про яких йде мова в цій невеличкій книзі, загинули в розквіті сил і за проявлену мужність на полі бою зі зброєю в руках нагороджені високими державними нагородами.

Про все це та багато іншого постаралися розказати автори цієї книги.

Ініціатива щодо вшанування пам’яті цих героїв і саме напередодні професійного свята належить командуванню Центрального управління безпеки військової служби Збройних Сил України. Збором необхідної інформації та світлин займалися офіцери територіальних відділів пожежної безпеки спільно з командуванням військових частин, де проходили службу загиблі воїни. На фінальному етапі до роботи долучилися кореспонденти Харківського інформаційного відділення АрміяInform, для яких писати про таких мужніх захисників України було великою честю.

Днями це видання надруковано у місті Харків та вже направлено до всіх пожежно-рятувальних підрозділів Збройних Сил України.

Символічно, що на зворотній обкладинці Книги пам’яті загиблих військових пожежників написано: «Пішли у небо зі славою Героїв…». У ці прості слова автори видання постаралися вкласти весь смуток українського народу з приводу непоправної втрати й одночасно гордість за професіоналізм найкращих синів України.

На жаль, війна з агресором за незалежність та територіальну цілісність України триває. Через це на полі бою продовжують гинути найкращі сини й доньки українського народу. Тому справа всіх живих — не забувати про них і виховувати на їхніх прикладах нові покоління захисників України.

Тож пам’ятаймо всіх, хто віддав свої життя за свободу й незалежність України!

Герої не вмирають!

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство