ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Суд визнав винним лікаря, який написав неправдивий діагноз призовнику для уникнення військової служби

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Квітня 2021, 13:17

Нещодавно Васильківський міськрайонний суд Київської області  завершив слухання щодо медичного працівника, який за грошову винагороду намагався сфальсифікувати документ, щоб надати призовникові відстрочку від призову до ЗС України.

Суд з’ясував, що лікар-хірург КНП «Васильківської ЦРЛ», який був у складі спеціалістів районної медичної призовної комісії, 23 листопада 2020 року одержав від призовника неправомірну вигоду розміром $ 1000. Ця сума призначалась за написання ним висновку з неправдивим діагнозом. На підставі цього документа районна призовна комісія повинна була б ухвалити рішення про надання призовникові відстрочки від призову на строкову військову службу.

За вчинене протиправне діяння лікареві стороною обвинувачення оголошено обвинувачення за частиною 1 статті 368 КК України.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав та щиро розкаявся у вчиненому злочині, активно сприяв розкриттю кримінального правопорушення та пояснив, що має на утриманні дитину з інвалідністю, а вчинений злочин скоїв уперше.

Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненому злочині, однак взяв до уваги наявність вище перерахованих пом’якшувальних обставини та затвердив  укладену 20 січня 2021 року між заступником начальника відділу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону Подосіновим Павлом Андрійовичем і обвинуваченим угоду щодо визнання винуватості та призначив покарання у вигляді штрафу розміром 1700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 28 900 грн з позбавленням права здійснювати повноваження лікаря у складі медичних комісій (військово-лікарських комісій, призовних комісій) військових комісаріатів строком один рік.

2
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram