ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

25 % призовників з Рівненщини вже відправлено до військових частин

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Квітня 2021, 12:12 3

Щоб побачити на власні очі, як триває останній медичний огляд і відправлення юнаків до війська, кореспонденти АрміяInform відвідали обласний збірний пункт Рівненського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Світлана Киданюк з Корецького району цілує на прощання свого нареченого Олександра. Вона з усмішкою, проте із сумом в очах відправляє коханого до війська на строкову службу. Дівчина каже, що Олександр як справжній чоловік має пройти цей шлях, а її справа чекати й усіляко підтримувати такий вибір.

Іншому призовникові з Рівного Маркові Горецькому — 21 рік. До цього хлопець займався підприємницькою діяльністю, але зараз вирішив для себе, що час іти до армії. Він не чекав на повістку, не ховався від військових комісарів, а сам прийшов до ТЦК та СП.

— Я вважаю, що кожен син нашої неньки України повинен відслужити, аби загартувати характер, стати мужнім і дисциплінованим. Батьки спочатку були дещо шоковані моїм вибором, проте пізніше підтримали його. За попереднім розподілом потрапив у Десантно-штурмові війська, — розповів призовник. — Не треба думати — треба діяти, служити Україні й захищати її в такий важкий час.

…Особливістю цього призову є те, що призовники прибувають не відразу до навчальних центрів, як було раніше, а йдуть безпосередньо до військових частин. І вже командири вирішуватимуть, за якими військово-обліковими спеціальностями їх готувати.

Як повідомив начальник відділу призову сектору комплектування Рівненського ТЦК та СП підполковник Андрій Купчак, наразі область виконала завдання з призову на двадцять п’ять відсотків. Узагалі ж з Рівненщини на строкову службу направлять близько шести сотень юнаків.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство