ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Львівщині розпочнеться проєкт Veteran Start-up Education

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Квітня 2021, 11:34 4

На Львівщині триває реєстрація охочих серед ветеранів стати учасником навчального курсу «Власна справа» в рамках проєкту Veteran Start-up Education. Ініціаторами заходу є Університет банківської справи спільно з Міністерством у справах ветеранів України.

– Ми хочемо, аби учасники АТО/ООС мали можливість безкоштовно пройти навчання з реалізації своєї мрії – відкрити власну прибуткову справу, − розповіла координатор проєкту, доцент Університету банківської справи Ярина Танчак. – Кількість охочих повчитися є необмеженою, головне – натхнення та бажання самих українських захисників.

Самі ж тренінги організатори планують розпочати вже на початку травня,  залежно від епідеміологічної ситуації в регіоні. Навчання відбуватиметься на базі банківського вишу та включатиме в себе 15 модулів. А саме: створення інтегрованої моделі бізнесу, створення власної start-up ідеї та можливість її реалізації, організаційно-правові форми бізнесу тощо.

Як далі повідомила Ярина Танчак, кожен учасник-спудей після успішного закінчення навчання зможе взяти участь в обласному конкурсі на фінансування своїх ідей та справи. Навчання проводитимуть виключно професійні викладачі-тренери у сфері ведення бізнесу, а також ділитимуться своїм досвідом і ветерани АТО, котрі уже стали успішними в тій чи іншій сфері малого та середнього бізнесу.

Додамо, що реєстрація охочих взяти участь у Veteran Start-up Education триватиме до  20 квітня за наступними контактами:

Тел. 0974434264

Email: [email protected]

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство