ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Так починалась війна!

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Квітня 2021, 13:26

Хоча ні… з цих людей, що ви бачите на фото, починалась нова Україна! Бо саме тоді, важкої весни 2014 року, Збройні Сили України майже без засобів захисту, на старій техніці вийшли захистити вибір свого народу на вільне життя.

Багато років під прикриттям псевдореформ та фінансування за залишковим принципом фактично відбувалось знищення нашого війська. Та ворог недооцінив українських військових. Наші армійці не дали ворогу реалізувати його плани, захопити більшу частину України. Уже згодом розвідка оприлюднить плани Кремля, у яких «новоросія» мала б включати в себе чи не всі східні області України. Ці плани зірвали звичайні українські вояки, добровольці, волонтери…

Знімки, які ви бачите, зроблені навесні 2014 року. На них воїни 24-ї окремої механізованої бригади під час виходу і розгортання на Сумському кордоні України. Тоді там Росія накопичила чимале танкове угрупування, яке під виглядом миротворців мало розрізати Україну навпіл. Та саме ці люди зірвали підступні російські плани.

Дехто з цих хлопців уже звільнився з лав ЗСУ. Дехто ще служить. А декотрі поповнили воїнство ангелів, що з небес захищають усіх нас.

Доземний уклін всім вам! Українські воїни!

26

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Публікації