ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Про безкоштовний відпочинок у Карпатах для учасників АТО/ООС

Новини Реабілітація
Прочитаєте за: 2 хв. 13 Квітня 2021, 11:44

Днями почнеться 54-й заїзд до реабілітаційно-відпочинкового табору «За покликом серця», що знаходиться у с. Ростоки Косівського району Івано-Франківської області. Табір працює на волонтерських засадах із 2015 року як місце відпочинку для учасників бойових дій АТО/ООС та членів їхніх родин. Тривалість заїзду 10 днів. Табір розташовано в мальовничому місті Карпатських гір та річки Черемош.

Відпочинок для учасників російсько-української війни безкоштовний. Усі витрати на організацію заїздів здійснюються за рахунок благодійних коштів, які надаються як фізичними, так і юридичними особами. Протягом  заїзду ветерани АТО/ООС, а також члени їхніх родин проходять курс психологічної реабілітації. Щоб кардинально переключити думки людей від війни й важких спогадів, організатори максимально наситили програму. Зранку до ночі мешканці табору чимось зайняті – або активним відпочинком, або творчими майстер-класами. Вони відвідують музеї, криївки, займаються ковальством, гончарством, малюванням. У теплу пору року бійці катаються на велосипедах, сплавляються на човнах річкою Черемош, купаються у карпатських чанах, взимку – катаються на лижах. На території табору є кілька ставків, у яких можна порибалити. Для воїнів, які прийшли з війни, природна краса Карпат лікує душі сама по собі.

Табір збирає в своєму чарівному місті гарних людей, воїнів, однодумців, які присвятили своє життя захисту незалежності України! 

Отримати більш детальну інформацію, а також записатись до груп  можна  за телефоном: 0676765793. 

Фото – Ольга Пригорова

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Броня не врятувала: ворожі штурмовики залишилися помирати на Донеччині
Броня не врятувала: ворожі штурмовики залишилися помирати на Донеччині

Бійці 125-ї важкої механізованої бригади 3-го корпусу зірвали масований механізований наступ противника на Донецькому напрямку.

Мав «бронь», але пішов до війська: як шкільний вчитель став десантником
Мав «бронь», але пішов до війська: як шкільний вчитель став десантником

Леонід на псевдо «Тічер» мав законну «бронь», але вирішив долучитись до лав українських захисників.

«Спочатку FPV-дрони, потім міни, а потім підійшли хлопці»: укріпленого росіянина штурмували 2 години
«Спочатку FPV-дрони, потім міни, а потім підійшли хлопці»: укріпленого росіянина штурмували 2 години

Бійці 132-го розвідувального батальйону 7-го корпусу провели унікальну пошукову-ударну операцію.

Мало який човен росіян допливе до середини Дніпра: у підводної флотилії ворога поповнення
Мало який човен росіян допливе до середини Дніпра: у підводної флотилії ворога поповнення

Оператори БПЛА 1-батальйону 40-ї бригади морської піхоти 30-го корпусу завадили окупантам переправитися через Дніпро.

Проривалися на Харківщину, потрапили в пекло: російський штурм розбився об дрони
Проривалися на Харківщину, потрапили в пекло: російський штурм розбився об дрони

Противник поновив активні штурми, але отримав відсіч від прикордонників «Гарту».

ВАКАНСІЇ
Начальник циклової комісії (621 ОНБ)

до 24000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Львів та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Діловод

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Вогнеметник (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Технік, військовослужбовець | Військова частина А2166

від 26000 до 56000 грн

Львів, Львівська область

Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

--- ---