ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майбутні командири механізованих підрозділів відпрацьовують водіння у колоні

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Квітня 2021, 14:19 6

Цими днями на Львівщині, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, триває польовий вихід курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, зокрема,  вихованців факультету бойового застосування військ. Близько 150 третьокурсників – майбутніх командирів механізованих й танкових підрозділів − вдосконалюють практичну складову.

Так, курсанти спеціалізації «управління діями механізованих підрозділів» виконували вправу водіння бойових машин піхоти в колоні.

Як розповів старший викладач кафедри водіння бойових машин та автомобілів факультету бойового застосування військ Національної академії сухопутних військ підполковник Сергій Степанов, курсанти долають маршрут протяжністю 7-8 кілометрів.

– Танкодром  має дороги й колонні шляхи з природними перешкодами, поворотами, прямим обмеженим проходом, залізничним переїздом та іншими елементами, які можуть траплятися під час руху в тій чи іншій місцевості, − зазначив підполковник Сергій Степанов.

За словами офіцера, попередня підготовка курсантів у класах та на спеціалізованих тренажерах також дала свій позитивний результат і вони виконують практичну вправу водіння впевнено. Водночас майбутні офіцери мають змогу попрактикуватися і у виконанні різних нормативів. Зокрема, на окремому навчальному місці вони виконували норматив № 17 «Підготовка машини до самовитягування за допомогою колоди». У такий спосіб курсанти вчилися давати собі раду і в різних нештатних ситуаціях.

Польовий вишкіл триває…

Фото підполковника Сергія Степанова

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл