ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

КБ «Луч» на міжнародній виставці IQDEX 2021 презентувало новітнє озброєння

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Квітня 2021, 13:17

ДП «ДержККБ Луч» за підтримки ДП «СЗТФ Прогрес» презентувало на міжнародній виставці IQDEX 2021 у м. Багдад протитанковий керований ракетний комплекс «Скіф», легкий переносний ракетний комплекс «Корсар», протитанковий комплекс «Бар’єр-С» та інше новітнє озброєння.

Про це інформує пресслужба підприємства.

«У рамках об’єднаної експозиції українських підприємств ДП «ДержККБ Луч» представило ПТРК «Скіф», ЛПРК «Корсар», 100-мм керований постріл для гармати БМП-3, високоточну реактивну систему залпового вогню «Вільха-М» та протитанковий комплекс «Бар’єр-С», — йдеться в повідомленні.

Виставка IQDEX 2021 відбувається під патронажем прем’єр-міністра Іраку і головнокомандувача збройних сил Республіки Ірак Хайдера аль-Абаді, за повної підтримки іракських міністрів оборони, внутрішніх справ і торгівлі.

За словами міністра оборони Республіки Ірак генерал-лейтенанта Джуми Інад Саадун Аль-Джубури, продукція ДП «ДержККБ Луч» зможе значно підсилити національні Збройні сили.

IQDEX — одна з провідних виставок в області оборони, що демонструє новітні технології в наземному, морському і повітряному секторах оборони. Це унікальна платформа для встановлення і зміцнення зв’язків із державними відомствами, підприємствами і збройними силами в усьому регіоні.

Читайте нас в Telegram