ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У РНБО кіберфахівці навчались виявляти вразливість на об’єктах критичної інфраструктури», — зазначили на урядовому сайті.

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Квітня 2021, 16:41 1

З 5 по 30 квітня 2021 року Національний координаційний центр кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони України проводить перший з трьох етапів «Програми виявлення вразливостей» (Vulnerability Disclosure Program — VDP) в інформаційно-комунікаційних системах для фахівців державних органів та об’єктів критичної інфраструктури.

Про це повідомляє пресслужба РНБО України.

Захід організований за підтримки Фонду цивільних досліджень та розвитку США в Україні (CRDF Global) і Державного департаменту США та є продовженням «Пілотного проєкту Bug Bounty», під час якого було розроблено основні підходи до виявлення вразливостей в інформаційно-комунікаційних системах державних органів та об’єктів критичної інфраструктури, навчальні теоретичні та практичні матеріали, які використані в «Програмі виявлення вразливостей (VDP)».

Перший етап Програми (VDP) складається з вивчення матеріалу за програмою тренінгу та самостійного виконання практичних завдань.

Основна мета тренінгу — підвищення теоретичних знань і практичних навичок у сфері інформаційної безпеки та кіберзахисту, а саме пошук вразливостей і помилок конфігурацій в інформаційних системах, і також оцінка їхньої захищеності. 15 слухачів здобувають практичні навички тестування інформаційно-комунікаційних систем і відпрацьовують взаємодію під час обміну інформацією про інциденти та вразливості.

Читайте нас у Facebook