ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На державному рівні пропонують вшанувати пам’ять дітей, які загинули внаслідок агресії Росії проти України

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Квітня 2021, 14:58 1

У Верховній Раді України зареєстрували проєкт постанови про вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Текст проєкту постанови № 5343 оприлюднено на офіційному сайті парламенту.

Документ передбачає 4 червня, у Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії, вшанувати на державному рівні пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України.

У зв’язку з цим автори законодавчої ініціативи пропонують рекомендувати Кабінету Міністрів України розробити та затвердити план відповідних заходів місцевим органам виконавчої влади – вшанувати пам’ять загиблих дітей шляхом найменування навчальних закладів та топонімічних об’єктів, а Державному комітету телебачення та радіомовлення України – організувати тематичні теле- та радіопередачі.

Як зазначається у пояснювальній записці документа, з початку нападу Росії на Україну на території деяких областей, зокрема Донецької та Луганської областей, загинуло понад 240 дітей, ще 56 зникли безвісти, дістали поранення і травми, за даними різних джерел, від 167 до понад 500 молодих громадян України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram