ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Батарея «Гіацинтів» виходить на фінішну пряму в підготовці до міжнародних навчань Dynamic Front

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Квітня 2021, 12:03

Як уже повідомляла АрміяInform, на території Міжвидового центру підготовки підрозділів, що на Київщині, триває підготовка артилерійської батареї гармат 2А36 «Гіацинт-Б» артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича до участі у міжнародних навчаннях Dynamic Front, що відбудуться невдовзі на території однієї з країн-партнерів України.

Наразі вже позаду етапи індивідуальної підготовки та колективної підготовки у складі відділень і взводів — завершується етап злагодження артилерійської батареї.

Як повідомили кореспондентові АрміяInform у військовій частині, заняття в полі тривають щодня з ранку й до 16 години — решту часу до відбою гармаші займаються самопідготовкою у спеціалізованих класах МЦПП.

У військовій частині підкреслюють, що і техніка, і особовий склад підрозділу за роки збройної відсічі російської агресії на Сході України побували у найзапекліших боях, тож гармати надійні — пристріляні й перевірені в бойових умовах багаторазово. Паралельно з бойовим вишколом під час підготовки до міжнародних навчань триває сезонне обслуговування техніки, тож за кордоном, попри свій солідний вік, вона матиме вигляд новенької.

Не забувають у бригаді й про питання вакцинації особового складу, тим більше що невдовзі військовослужбовці перетинатимуть державний кордон. Попри те, що у місцевій артилерійській бригаді кампанія з вакцинації лише починається, у Бердичеві вона вже на завершальному етапі й, незважаючи на чималу відстань, звідти у Дівички прибула мобільна бригада медиків, яка виконала щеплення всіх охочих. Їх виявилося близько 30 осіб. Решта гармашів безпосередньо перед виїздом за кордон здаватимуть ПЛР-тести.

А поки що бердичівські гармаші відточують свої навички, готуючись представити нашу країну на важливих багатонаціональних навчаннях.

— Особовий склад батареї має високі показники в бойовій підготовці, всі нормативи виконують на оцінки «добре» й «відмінно», — розповідає заступник командира дивізіону з морально-психологічного забезпечення лейтенант Сергій Болохівський. — Не можу не відзначити сумлінність і старанність найкращих, серед яких — солдати військової служби за контрактом Денис Гетьман, Олексій Непийвода, Богдан Будченко та Віталій Шавлач. Вони певним чином завдають ритм, і весь підрозділ злагоджено діє як єдиний організм.

Нині відпрацьовують завдання з підготовки й розгортання артилерійської батареї на місці, а також підготовки й ведення бойових дій.

22

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram