ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Незаконну забудову прибережної ділянки біля Одеси буде зупинено. Територію облаштують для відпочинку військовослужбовців

Новини Суспільство
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Квітня 2021, 16:14

Під час робочої поїздки командувач військ Оперативного командування «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк особисто оглянув територію земель фонду Міністерства оборони України, які перебувають у користуванні військ об’єднання.

Особливу увагу командувач звернув на ділянку на узбережжі Чорного моря поблизу Одеси, яка є власністю Чорноморської селищної ради та перебуває в користуванні Міністерства оборони України. Тут були виявлені неправомірні дії з боку окремих підприємців, які звели тимчасові та капітальні споруди. Станом на сьогодні територія, на якій було виявлено незаконні будівлі, є власністю МО України, дозволу щодо виконання будівельних робіт тут нікому не надавали. Видача такого рішення-дозволу — виключно у компетенції посадових осіб оборонного відомства.

Задля захисту інтересів і законних прав МО України командування ОК «Південь» ухвалило рішення про звернення до правоохоронних органів щодо неправомірних дій власників споруд і звільнення території від майна, що не належить до фондів міністерства. Також у командуванні зазначили, що в майбутньому планують облаштувати цю територію на березі Чорного моря для безоплатного відпочинку військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Командування військ оперативного командування «Південь» вимагає від усіх власників незаконно зведених капітальних чи тимчасових споруд на землях фонду Міністерства оборони України негайно звільнити самовільно зайняті ділянки.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
«Під виглядом роботи „зливали“ позиції ЗСУ»: на Харківщині судитимуть двох інформаторів фсб

На Харківщині судитимуть двох чоловіків, яких обвинувачують у передачі фсб даних про позиції українських військових на Ізюмському напрямку.

Ракета — «свіжа»: Зеленський заявив, що росія продовжує обходити санкції й виробляти Х-101
Ракета — «свіжа»: Зеленський заявив, що росія продовжує обходити санкції й виробляти Х-101

Ракету Х-101, якою росіяни вдарили по житловому будинку в Києві, виготовили вже цього року — попри міжнародні санкції та обмеження.

«Нафта більше не рятує» — бюджетна діра рф уже перевищила річний план
«Нафта більше не рятує» — бюджетна діра рф уже перевищила річний план

Бюджетний дефіцит росії за перші чотири місяці 2026 року сягнув 78,4 мільярда доларів.

Під завалами шукають людей: кількість загиблих у Києві зросла до 12
Під завалами шукають людей: кількість загиблих у Києві зросла до 12

У Києві зростає кількість жертв після російського удару у ніч проти 14 травня. Серед загиблих — двоє дітей.

Подолали оборону за 20 хвилин: через майстерність українських FPV-дронарів змінювали сценарій навчань НАТО
Подолали оборону за 20 хвилин: через майстерність українських FPV-дронарів змінювали сценарій навчань НАТО

Екіпажі FPV-дронів бригад 1-го корпусу Національної гвардії «Азов» успішними діями змусили організаторів змінювати сценарії міжнародних навчань Aurora 2026.

5,67 мільярда на житло: понад дві тисячі ветеранів і родин полеглих Захисників отримають компенсації
5,67 мільярда на житло: понад дві тисячі ветеранів і родин полеглих Захисників отримають компенсації

Уряд виділив 5,67 мільярда гривень на виплати для ветеранів війни та родин загиблих Захисників і Захисниць, які потребують власного житла.

ВАКАНСІЇ
Служба в Силах Оборони за контрактом, стрілець

від 20100 до 120000 грн

Вінницькі Хутори, Вінницька область

Військовослужбовець

від 44650 до 120100 грн

Миколаїв

Відділ рекрутингу та комплектування Інгульського РТЦК та СП

Оператор-дешифрувальник (БпЛА)

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Водій

від 21000 до 27000 грн

Теплик

Третій відділ (смт. Теплик) Гайсинського РТЦК та СП

Старший механік-водій, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Кравець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

--- ---