ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Полтавщині зв’язківці розпочали сезонне обслуговування техніки

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Квітня 2021, 17:33 1

У 179-му навчально-тренувальному центрі військ зв’язку, що на Полтавщині, розпочалося переведення автомобільної та спеціальної техніки на весняно-літній період експлуатації.

— План організації та проведення техобслуговування складений передусім з урахуванням карантинних вимог. Окрім традиційних заходів з інструктажу особового складу та визначення алгоритму робіт, це обов’язкове медичне обстеження особового складу та проведення дезінфекції робочих місць, — розповів заступник начальника навчального центру з озброєння підполковник Олександр Олійник. — З урахуванням заходів безпеки сформовані й технологічні групи. Робота бригад проводиться на визначених технічних постах у чіткій відповідності до плану переводу техніки. До складу груп включені представники ремонтного відділення, спеціалісти за напрямками спеціалізації та водії транспортних засобів, що проходять «сезонку».

Передусім технічне обслуговування проводять на автомобілях, що забезпечують життєдіяльність частини: санітарних, пожежних, а також тих, які використовують для підготовки водійського складу. З огляду на те, що у курсантів розпочалися практичні заняття з водіння, сезонне обслуговування техніки повною мірою враховує навчальну програму.

— Сезонне обслуговування автотехніки лише на перший погляд має чітко форматований по часу та визначений технологічними картами процес, — зазначила командир автомобільного взводу штаб-сержант Світлана Япринценва. — Завдяки практичним навичкам спеціалістів-ремонтників вдається заощадити час на операціях упродовж розбирання та збирання агрегатів і вузлів. Це дає змогу повніше визначити і їхній технічний стан, і прискіпливіше протестувати готовність техніки до експлуатації.

До речі, до складу бригад включені спеціалісти щонайменше з десятирічним практичним стажем водіння та експлуатації техніки. Близько 90 відсотків з них — учасники бойових дій на Сході України.

Фото автора

15

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed