ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Доба в ООС: 7 порушень режиму припинення вогню, двоє військовослужбовців отримали поранення, несумісні з життям

Новини ООС
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Квітня 2021, 8:04

Протягом минулої доби, 5 квітня, в районі проведення операції Об’єднаних сил збройні формування Російської Федерації 7 разів порушили режим припинення вогню. Про це повідомляє пресслужба ООС.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», неподалік населених пунктів АВДІЇВКА, ЛЕБЕДИНСЬКЕ та ВОДЯНЕ, що на Приазов’ї, збройні формування Російської Федерації здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників зі стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів та ручних протитанкових гранатометів.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», поблизу населеного пункту ЗОЛОТЕ-4 загарбники обстрілювали наші позиції із гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів, а біля НОВООЛЕКСАНДРІВКИ – зі стрілецької зброї.

Внаслідок ворожого вогню двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил отримали кульові поранення, несумісні з життям.

Командування висловлює щирі та глибокі співчуття рідним та близьким загиблих захисників.

На обстріл російсько-окупаційних військ наші захисники відкрили вогонь у відповідь.

Українська сторона СЦКК повідомляє про активне розповсюдження окупантами неправдивої інформації та відвертих фейків, метою яких є дискредитація Збройних Сил України. Інформуємо, що Збройні Сили незмінно дотримуються режиму припинення вогню та раніше досягнутих домовленостей.


Уражено російський НПЗ, виробництва БПЛА та пункти управління противника — Генштаб ЗСУ
Уражено російський НПЗ, виробництва БПЛА та пункти управління противника — Генштаб ЗСУ

Вчора та у ніч на 11 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали ураження низці військових, логістичних та промислових об'єктів ворога.

Президент відзначив державними нагородами воїнів СБС та вручив бойові прапори підрозділам
Президент відзначив державними нагородами воїнів СБС та вручив бойові прапори підрозділам

Президент України Володимир Зеленський у перший в українській історії День безпілотних систем відзначив українських захисників та підрозділи СБС.

Набрехав про полон, щоб приховати зустріч із куратором фсб: на Сумщині затримано ексчиновника
Набрехав про полон, щоб приховати зустріч із куратором фсб: на Сумщині затримано ексчиновника

За доказовою базою СБУ 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент фсб, якого СБУ викрила у листопаді 2023 року на коригуванні обстрілів Сумщини.

Золоте правило — не скупчуватись: На Вовчанському напрямку артилеристи 57-ї бригади виявили та знищили жменю окупантів
Золоте правило — не скупчуватись: На Вовчанському напрямку артилеристи 57-ї бригади виявили та знищили жменю окупантів

На Вовчанському напрямку артилеристи 57-ї ОПБр імені кошового отамана Костя Гордієнка виявили та уразили будову в якій накопичувались окупанти.

ВАКАНСІЇ
Навідник

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Кулеметник, військовослужбовець ЗСУ

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Старший майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Розвідник-навідник 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Номер обслуги мінометної батареї

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр