ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Національній академії сухопутних військ створено Раду молодих вчених

Навчання та тренування
Прочитаєте за: 2 хв. 5 Квітня 2021, 15:40

На її першому урочистому засіданні таємним голосуванням було обрано склад президії Ради.  Головою стала професор кафедри гуманітарних наук Інституту морально-психологічного забезпечення, кандидат історичних наук працівник ЗС України Мар’яна Верхотурова, заступником голови — ад’юнкт штатного науково-організаційного відділу капітан Іванна Чобіт, секретарем — ад’юнкт цього ж відділу капітан Андрій Баган.

Як розповів тимчасовий виконувач обов’язків заступника начальника Національної академії сухопутних військ  з наукової роботи, доктор технічних наук, старший науковий співробітник  полковник Володимир Грабчак, Рада молодих вчених стане відкритою академічною спільнотою, яка сприятиме становленню професіоналів-науковців із числа курсантів, офіцерів, наукових та науково-педагогічних працівників військового вишу, що поділяють спільні наукові цінності, дотримуються у своїй діяльності високих стандартів наукової культури, активно працюють на науковій ниві.

— Метою діяльності Ради стане активізація та всебічна популяризація науки в професійному середовищі молодих вчених Академії, об’єднання їхніх зусиль для професійного наукового особистісного зростання, залучення до ефективної пропаганди новітніх наукових тенденцій, — зазначив полковник Володимир Грабчак. — До речі, на сьогодні це перша Рада молодих вчених, що створена при вищому військовому навчальному закладі! Ми першими серед військових вишів виконали вимогу Законів України «Про вищу освіту» та «Про наукову і науково-технічну діяльність» стосовно створення та діяльності Рад молодих вчених.

Своїх новоспечених колег радо привітали голова Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, доктор юридичних наук Олеся Ващук та голова Ради молодих вчених (2014–2019) Національного університету «Львівська політехніка» кандидат технічних наук, доцент Олександр Березко. У форматі відеоконференції відбулось обговорення перспектив діяльності Ради молодих вчених Національної академії з вищезгаданими гостями.  Учасники першого засідання змогли поставити численні запитання своїм колегам з Києва та Львова.

— У Національні академії дуже багато перспективних молодих науковців. Наразі увійти до складу ради  виявили бажання близько 30 осіб з числа курсантів, офіцерів та науково-педагогічних працівників, — зазначила голова Ради молодих вчених Національної академії  Мар’яна Верхотурова.

На першому засіданні Ради також було затверджено план роботи на поточний рік, а також девіз: «SCIENTIA VINCES!» — «Наукою переможеш!». Окрім того, представлено проєкт емблеми новоствореної Ради.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Президент про удари рф по Харківщині: Це досі можливо через дефіцит ППО і далекобійності

Президент про удари рф по Харківщині: Це досі можливо через дефіцит ППО і далекобійності

Президент Володимир Зеленський закликав надати Україні системи протиповітряної оборони, які б могли захистити Харків та інші прикордонні міста від російських ракетних ударів.

Україна та Норвегія фіналізували текст безпекової угоди

Україна та Норвегія фіналізували текст безпекової угоди

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере і подякував за конкретні дії з ізоляції росії.

«Лес кроют, я дозвониться ни до кого не могу… Рации тоже все молчат» — ГУР перехоплення

«Лес кроют, я дозвониться ни до кого не могу… Рации тоже все молчат» — ГУР перехоплення

Українські розвідники оприлюднили перехоплену розмову військовослужбовців рф з шебекінського району, бєлгородської області щодо умов, в яких доводиться виконувати воєнні задачі.

120 тисяч військовозобов’язаних жінок оновили дані в додатку Резерв+

120 тисяч військовозобов’язаних жінок оновили дані в додатку Резерв+

Розроблений Міністерством оборони України мобільний застосунок Резерв+ з моменту запуску 18 травня встановили 2 мільйони людей.

Генштаб ЗСУ: на Харківщині ворог отримує жорстку відсіч, тривають бої на Куп’янському напрямку

Генштаб ЗСУ: на Харківщині ворог отримує жорстку відсіч, тривають бої на Куп’янському напрямку

Від початку доби 22 травня окупанти здійснили вже 79 атак на позиції наших підрозділів. Найбільше боєзіткнень сьогодні відбулося на Покровському напрямку, майже стільки ж боїв зафіксовано на Куп'янському напрямку.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ показав, як наші воїни нищать ворога з усіх калібрів

Командувач Сухопутних військ ЗСУ показав, як наші воїни нищать ворога з усіх калібрів

Бригади Сухопутних військ продовжують нищити противника як з традиційних видів озброєння, так і за допомогою безпілотних систем.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Снайпер

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Стpілець-регулювальник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Електрик-моторист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 25000 до 25000 грн

Черкаси

Державна прикордонна служба України

Старший майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Стрілець

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ