Важливу роль відіграла також змога обрати посаду — рекрутери бригади запропонували чоловіку вибір з низки вакантних посад і він обрав посаду оператора НРК….
Ігноруючи домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи, російсько-окупаційні війська й надалі здійснюють обстріли позицій Збройних Сил України. З початку доби було зафіксовано 14 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації, з яких 13 обстрілів по позиціях українських захисників та 1 обстріл цивільної інфраструктури міста КРАСНОГОРІВКА.
Про це повідомили у пресслужбі ООС.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», неподалік населеного пункту ЗОЛОТЕ-4, російські окупанти відкривали вогонь з мінометів 82-го калібру, а біля СВІТЛОДАРСЬКА та НОВОТОШКІВСЬКОГО ворог використав великокаліберні кулемети та гранатомети різних систем.
Зокрема в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», неподалік населених пунктів ПИЩЕВИК, КРАСНОГОРІВКА та ГНУТОВЕ, противник відкривав вогонь з мінометів калібру 120 мм, гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів, а біля селища ОПИТНЕ — ще й із протитанкового ракетного комплексу. Поблизу ВОДЯНОГО, що на Приазов’ї, збройні формування Російської Федерації використали протитанкові гранатомети.
Унаслідок ворожих обстрілів двоє українських воїнів зазнали поранень. Військовослужбовцям оперативно надано необхідну медичну допомогу. На місці події працюють командування військової частини та представники Військової служби правопорядку ЗС України.
У районі населеного пункту КРАСНОГОРІВКА противник здійснив обстріл цивільної інфраструктури, в результаті чого цивільна особа дістала осколкове поранення. Потерпілого було доставлено до медичного закладу.
Про всі факти порушень з боку збройних формувань Російської Федерації Українська сторона СЦКК повідомила представників ОБСЄ.
У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони. Сьогодні піротехнічні розрахунки ДСНС розмінували майже 3 гектари території та передали на знищення 61 вибухонебезпечний предмет.
Українські військовослужбовці й надалі контролюють ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил і дотримуються режиму припинення вогню.
У Польщі відбувся етап Кубка світу зі скелелазіння, де медалі вибороли представники Навчально-спортивної бази олімпійських видів спорту (м. Одеса).
Через суттєві труднощі із забезпеченням своїх підрозділів російські окупанти змушені шукати нові способи доставки боєприпасів та спорядження на передову.
Оператор відділення радіоелектронної боротьби
від 25000 до 65000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
Стрілець-зенітник (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)
від 24000 до 124000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Електрик-дизеліст, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Старі Кодаки, Дніпропетровська область
Важливу роль відіграла також змога обрати посаду — рекрутери бригади запропонували чоловіку вибір з низки вакантних посад і він обрав посаду оператора НРК….