ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Американський фонд ставить на ноги українських воїнів

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Квітня 2021, 15:19 4

Благодійний фонд Revived Soldiers Ukraine продовжує оздоровлювати поранених українських військових. Так, нещодавно до України повернулися двоє воїнів, які за сприяння фонду проходили лікування та реабілітацію у США.

Про це розповіла засновниця фонду Revived Soldiers Ukraine Ірина Ващук Дісіпіо.

Обидва воїни — розвідники, які зазнали поранень у російсько-українській війні. Один з них, на ім’я Станіслав, втратив ногу в результаті підриву проросійськими найманцями нового термінала Донецького аеропорту у 2015 році. У США боєць пройшов обстеження та отримав два нові сучасні протези, що дозволять йому й далі продовжувати службу в лавах Збройних Сил України.

Інший воїн, за словами Ірини Ващук Дісіпіо, проходив лікування у Сполучених Штатах протягом восьми місяців. Завдяки зусиллям американських лікарів, йому вдалося вберегти від ампутації ліву руку. Три складні операції та лікування антибіотиками для виведення інфекції, яка майже півтора року заважала руці загоїтися, дали шанс воїнові на повернення до повноцінного життя.

Варто зазначити, що завдяки благодійному фонду Revived Soldiers Ukraine десятки українських захисників успішно пройшли лікування за кордоном, ще сотні — отримали матеріальну допомогу, ліки, необхідне обладнання та реабілітацію. Зокрема фонд збирає кошти, які спрямовує на утримання реабілітаційного центру Next Step Ukraine в Ірпені, а також на оплату медикаментів і медичних засобів для поранених, травмованих та онкохворих українських військовослужбовців.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Реабілітація