ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Уряд вдосконалив механізм призначення та виплати одноразової грошової допомоги

Новини Соціальний захист військовослужбовців
1 Квітня 2021, 10:59
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Останнім часом почастішали випадки, коли особи з інвалідністю під час повторного проходження медико-соціальної експертизи вказують іншу причину інвалідності. Це розглядається ними як підстава до повторного отримання одноразової грошової допомоги.

У зв’язку з цим Кабінет Міністрів ухвалив постанову «Про внесення змін до пункту 17 Порядку призначення та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», інформує Урядовий портал.

Згідно з законодавством України одноразова грошова допомога має бути виплачена один раз. Відтак, уряд вдосконалив механізм призначення та виплати одноразової грошової допомоги та привів його у відповідність до чинного законодавства України.

Тож відповідно до ухвалених змін, призначення та виплата одноразової грошової допомоги не здійснюється в разі:

– отримання від органів, уповноважених виплачувати одноразову грошову допомогу відповідно до інших законів, крім Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», інформації щодо призначення такої допомоги особам, щодо яких здійснено запит;

– якщо заява подана особою, якій вже призначено одноразову грошову допомогу відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», крім випадку, передбаченого абзацом шостим пункту 6 цього Порядку.


«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині
«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині

Механік-водій американського танка Abrams Павло розповів, як машина витримала підрив на протитанкових мінах у Курській області та врятувала екіпаж.

Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»
Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»

Начальника тилу навчального полку засудили до 10 років ув’язнення за розкрадання продовольства ЗСУ майже на пів мільйона гривень і позбавили звання «майор».

Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів
Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів

Дрони батальйону Black Sky 3-ї бригади НГУ «Спартан» знищили російський катер у тимчасово окупованому Маріуполі.

Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ
Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм, а згодом пішов в СЗЧ

ВАКАНСІЇ
WorkUa Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

WorkUa Помічник гранатометника

від 20000 до 21000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

WorkUa Командир взводу БПЛА

від 27000 до 27000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

RobotaUa Бойовий медик

від 23000 до 123000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Начальник складу МТЗ, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

RobotaUa Водій категорії С+ (ЗСУ) вся Україна, На контракт

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр