ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Microsoft постачатиме для солдатів армії США окуляри доповненої реальності: ціна питання – майже 22 млрд доларів

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Квітня 2021, 10:25

Microsoft виграв урядовий контракт у США на виробництво окулярів доповненої реальності для американських військових. Очікується, що це принесе компанії майже 22 млрд доларів протягом наступного десятиліття, повідомляє АрміяInform із посиланням на ArmyTimes.

Інтегрована система візуального збільшення або IVAS, стала центральним елементом майбутніх планів інтеграції набору технологій, які раніше були доступні лише пілотам-винищувачам та ще деяким окремим категоріям військовослужбовців.

Повідомляється, що окуляри засновані на технології HoloLens, яка спочатку була розроблена для відеоігор. Їх будуть використовувати для візуального посилення, яке проєктує контекстні зображення та інформацію перед очима користувача. В армії США заявили, що ця технологія допоможе солдатам поліпшити обізнаність на полі бою, покращить взаємодію і дозволить швидше ухвалювати рішення.

Окуляри представляють собою змішаний погляд на реальність, який дозволяє солдату використовувати одній ті ж окуляри для тренувань та бойових умов. Крім того, в девайсі передбачені датчики, які забезпечують користувачів нічним баченням, тепловою або стандартною денною оптикою.

− Програма забезпечує розширену ситуаційну обізнаність, забезпечуючи обмін інформацією та ухвалення рішень у різних сценаріях, − йдеться у заяві компанії.

Окуляри також можуть давати користувачеві велику кількість інформації, включаючи навігаційні засоби, розташування своїх та союзних військ, оглядові приціли зброї, програмне забезпечення для розпізнавання облич тощо.

Система також реєструє сценарії тренувань, які потім можуть бути використані для оглядів із відповідними висновками після тих чи інших дій військових.

Слід додати, що окуляри можуть підключатися до великих мереж та хмарних сервісів, щоб отримати більше інформації. Але за потреби вони здатні працювати автономно.

Нагадаємо, що в арміїСША вперше почали тестування окулярів у 2018 році. Тоді ж пролунали заяви про те, що гаджети для солдатів можна використовувати як для тренувань, так і в реальному бою.

Підготував Микола Федорків

Стежте за нами в Instagram