ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні стартував набір до ветеранської команди з безконтактного регбі

3 Березня 2021, 12:02

Мінветеранів та Посольство Франції в Україні ініціюють розвиток спортивних змагань з регбі серед ветеранів. Відтепер ветерани та ветеранки зможуть долучитись до одного з найпопулярніших видів спорту.

Про це інформує Мінветеранів.

Ініціатива розвитку спортивних змагань з регбі серед ветеранів стала результатом нещодавньої зустрічі міністра у справах ветеранів України Юлії Лапутіної та Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні Етьєна де Понсена. Саме під його патронатом в Україні багато років поспіль проходять турніри з регбі.

10 квітня 2021 року відбудеться турнір з безконтактного регбі, присвячений Всесвітньому дню регбі. У ньому візьмуть участь новостворені команди з-поміж ветеранів – жіноча команда «Авіатор», регбійні команди спортсменів з вадами опорно-рухового апарату, вадами слуху та мовлення.

У жовтні 2021 року найкращі команди з-поміж ветеранів зможуть долучитися до участі у всеукраїнському турнірі «Кубок посла Франції в Україні з регбі». Для тих, хто опановуватиме цю гру з азів, тренери проведуть ознайомчі тренування та майстер-класи для початківців.

Змагання організовують Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні за підтримки Мінветеранів, Федерація регбі України та Посольство Франції в Україні.

Заявки на участь приймають до 10 березня 2021 р. Подати заяву можна за телефонами:

– Міністерство у справах ветеранів України: (044)-256-75-31

– ГО «Жіночий ветеранський рух»: (067)-576-72-07.

Варто відзначити, що для дітей ветеранів також планують створити дитячі команди з регбі (контактне та безконтактне регбі). Вони зможуть брати участь у турнірах в рамках проєкту розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні «На шляху до Кубка Світу 2023/двісті років регбі» та змаганнях із регбі-5 у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (м. Київ, Пуща Водиця).

Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Новини, Реабілітація, Спорт