ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад 6 тисяч строковиків планують звільнити з військової служби в першому півріччі 2021 року

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Березня 2021, 10:08

Про це на брифінгу в пресцентрі АрміяInform заявив тимчасовий виконувач обов’язків начальника управління організації комплектування рядовим та сержантським складом Головного управління персоналу J1 ГШ ЗСУ полковник Володимир Єременко.

− Терміни звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, які вислужили встановлені терміни служби, наступні: впродовж квітня-липня цього року та жовтня 2021-го-січня 2022 років – залежно від термінів призову на строкову військову службу. Під час чергового звільнення (у квітні-липні. − Ред.) планують звільнити з військової служби в запас близько 6,4 тисяч строковиків, − зауважив офіцер.

За його словами, терміни проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2021-му – квітень-червень і жовтень-грудень 2021 року.

Обсяг видатків, передбачених для проведення призову на строкову військову службу (на 1 призовника) – 5 244 грн

Навесні планують призвати на строкову військову службу понад 14 тисяч юнаків, з них для ЗСУ – 6500, НГУ – 4646, ДПСУ – 2500, ДССТУ – 600. Обсяги видатків, передбачених для проведення призову на строкову військову службу (на 1 призовника. – Ред.) – 5 244 грн. З них 4 540 – для виплати грошової допомоги громадянам України, яких призивають на строкову військову службу, − зазначив Володимир Єременко.

Він підкреслив, що строковики служитимуть у всіх військових частинах, їх не залучатимуть до виконання завдань у районі проведення ООС. Вони виконуватимуть допоміжні функції у пунктах постійної дислокації, нестимуть службу для забезпечення життєдіяльності військової частини.

Фото − Дмитро Юрченко

12
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook