Саме офіцери планують операції, приймають рішення в критичних ситуаціях, відповідають за особовий склад і ведуть підрозділи до виконання бойових завдань. Саме таких офіцерів готує…
Українська сторона СЦКК повідомляє про грубі порушення з боку збройних формувань РФ та її найманців, про що йдеться у звіті СММ ОБСЄ від 30 березня.
Як інформує пресслужба ООС, 29 березня патруль СММ ОБСЄ зафіксував 2 самохідні гаубиці 2С1 «Гвоздика» калібру 122 мм, які були розміщені з порушенням ліній відведення поблизу населеного пункту Біле неподалік Луганська на непідконтрольній урядові України території.
За допомогою БПЛА дальнього радіуса дії 28 березня зафіксовано 20 танків на полігоні поблизу Бойківського та ще 3 танки поблизу населеного пункту Зернове, які належать збройним формуванням РФ. Танки розміщені за межами виділених місць зберігання озброєння на тимчасово окупованих територіях Донецької області.
Незважаючи на підписані 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи домовленості щодо додаткових заходів з посилення та контролю режиму припинення вогню, збройні формування РФ та її найманці продовжують перешкоджати роботі патрулів СММ ОБСЄ.
Російсько-окупаційні війська продовжують застосовувати стрілецьку зброю з метою перешкоджання роботі БПЛА патрулів ОБСЄ. Перебуваючи на непідконтрольний урядові території, північніше Луганська, біля населеного пункту Весела Гора, представники СММ здійснювали огляд території за допомогою БПЛА малого радіуса дії. Спостерігачі Місії почули 20 пострілів зі стрілецької зброї у напрямку БПЛА, після чого контроль над просторовим положенням літального апарата було втрачено. Повернути БПЛА не вдалося.
Перешкоджання роботі СММ ОБСЄ з боку російських найманців набуло систематичного характеру, метою яких є затримки та недопуск патрулів до місць або об’єктів, на яких готуються та проводяться різноманітні порушення.
Також окупанти активізували роботу з дообладнання старих та облаштування нових оборонних позицій. 30 березня передові підрозділи Збройних Сил України зафіксували інженерні роботи з просуванням у сторону лінії розмежування поблизу Павлополя Донецької області.
Такі дії збройних формувань Російської Федерації продовжують дестабілізувати обстановку вздовж усієї лінії розмежування. З приводу цього порушення Українська сторона СЦКК направила ноту на СММ ОБСЄ.
Укотре наголошуємо, що підрозділи Збройних Сил України перебувають на позиціях і неухильно дотримуються зобов’язань щодо всеосяжного режиму припинення вогню, які були досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи.
У Дніпрі завершилася пошуково-рятувальна операція у житловому кварталі, по якому уночі 2 червня поцілили російські ракети.
Повідомлено про підозру 35-річному жителю Хмельницького району, який, за даними слідства, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних.
За гуркотом на російських нафтопереробних заводах, інших військових об'єктах, складах і логістичних вузлах стоїть складна робота.
Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади видовищно знищили ворожу «буханку» з боєприпасами.
Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зробили добірку різанини ворожої логістики на Добропільському напрямку.
Правоохоронці викрили 26-річного жителя обласного центру, який організував схему незаконного отримання відстрочки від мобілізації та виїзду за межі України.
Інспектор прикордонної служби (військова служба)
до 20000 грн
Житомир
Державна прикордонна служба України
Молодший інспектор прикордонної служби
від 21000 до 21000 грн
Харків
Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України
Саме офіцери планують операції, приймають рішення в критичних ситуаціях, відповідають за особовий склад і ведуть підрозділи до виконання бойових завдань. Саме таких офіцерів готує…