ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Британські та Ірландські інструктори передавали свій досвід слухачам курсів з логістичного забезпечення

Новини
29 Березня 2021, 11:37
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На базі Військової академії (м. Одеса) завершилися курси підготовки офіцерського складу КСВ ЗС України за програмою навчально-тренувальної місії операції Orbital. Протягом двох тижнів командири різних ланок управління під керівництвом інструкторів ЗС Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії опановували теоретичні та практичні навички з оперативного планування логістичного забезпечення підрозділів.

Офіцери ознайомилися з порядком дій, які застосовуються під час військового процесу ухвалення рішення (MDMP) та можуть бути використані в реальних бойових умовах. Упродовж курсу слухачі відпрацювали елементи, складові планування операцій за ухваленими стандартами НАТО. Усі здобуті теоретичні знання учасники опрацьовували за ситуативним сценарієм, який дозволяв визначати ефективність ухвалених рішень.

—  Окремим питанням курсу була оцінка усіх ризиків та факторів, що можуть впливати на хід проведення операції, —  розповів представник ЗС Великої Британії. —  Ми намагалися навчити офіцерів відходу від шаблонного планування та вміння ухвалювати нетипові рішення, готовності до роботи в стислих часових і надзвичайних умовах. Нам цікаво не лише передавати наш, але й переймати бойових досвід, який мають українські військові, і який ми потенційно можемо використати в майбутньому. У будь-якому разі це дуже корисно для обох сторін, — додав він.

—  Завдяки навчальному курсу ми здобули багато нових знань, —  поділився враженнями від занять майор Олександр.  —  Цей досвід  допоможе нам не тільки в організації заходів з логістичного забезпечення, а також створить умови до приведення наших підрозділів  відповідно до стандартів держав-членів НАТО.

Фото зі сторінки Військової академії (м. Одеса)

Кореспондент АрміяInform

Президент обговорив з військовими кроки для захисту Одещини від ворожих ракет та дронів
Президент обговорив з військовими кроки для захисту Одещини від ворожих ракет та дронів

Президент України Володимир Зеленський провів на Одещині координаційну нараду з Командуванням ВМС щодо безпекових питань Південного регіону.

«Дав прикурити»: FPV-дрон позбавив окупанта одразу двох шкідливих звичок
«Дав прикурити»: FPV-дрон позбавив окупанта одразу двох шкідливих звичок

Український дрон назавжди позбавив російського загарбника двох вкрай шкідливих звичок. Перша — це вторгнення до чужих країн, а друга — куріння.

Покровський, Гуляйпільський та Слов’янський: Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою ворожою активністю
Покровський, Гуляйпільський та Слов’янський: Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою ворожою активністю

Від початку доби між Силами оборони та російськими окупаційними військами відбулося 71 бойове зіткнення.

Ворог намагається розсікти лівобережний плацдарм ЗСУ в районі Куп’янська
Ворог намагається розсікти лівобережний плацдарм ЗСУ в районі Куп’янська

Окупанти намагаються розсікти лівобережний плацдарм ЗСУ в районі Куп’янська, щоб хоч якось наблизити реальність до заяв генштабу рф.

ВАКАНСІЇ
Olx Бойовий медик взводу

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Olx Гранатометник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Санітарний лікар

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

WorkUa Бойовий медик

від 20000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина A7310

RobotaUa Бойовий медик (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

WorkUa Оператор ПТРК 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр