Про це АрміяInform розповів військовий експерт Петро Черник. Підтверджена інформація, що в Криму розгорнуть комплекси С-500, яких усього є 16 одиниць — На сьогоднішній день стоїть питання,…
Для всіх, хто цікавиться новинами озброєння та військової техніки іноземного виробництва, АрміяInform підготувала огляд найважливіших подій у цій сфері за останній тиждень.
Про це стало відомо 22 березня після офіційної заяви Анкари, передає Defensenews.
До цієї домовленості сторони йшли з 2017 року після Dubai Air Show, а виготовлення партії з 40 безпілотних літальних апаратів Karayel-SU завершать до 2025 року. Зазначається, що Туреччина поставлятиме на два підприємства Саудівської Аравії основні блоки та агрегати нових дронів, а там вже відбуватиметься основне складання бойової техніки.
Що відомо про характеристики з відкритих джерел про бойовий безпілотник Karayel-SU:
– розмах крил — 13 метрів;
– довжина фюзеляжу — 6,5 метрів;
– максимальна злітна маса з боєприпасами — 630 кілограмів;
– тривалість автономного польоту — до 20 годин (без боєприпасів);
– дальність польоту (без боєприпасів) — до 150 кілометрів;
– маса бойового навантаження — до 170 кілограмів;
Про це стало відомо після оприлюднення Міністерством оборони Великої Британії документа «Оборона в конкурентний вік» під час підбиття підсумків «оборонного огляду» урядом країни, передає Ukdefencejournal.
Збільшення озброєння десантних кораблів відбудеться для трьох кораблів-доків класу Bay. Міноборони Королівства витратить на вдосконалення озброєння кораблів близько 50 мільйонів фунтів стерлінгів, але яке конкретно озброєння встановлять — не повідомляється. Воно має допомогти кораблям самостійно зачищати «лінію та район десантування».
Причиною таких дій флоту є зменшення кількості бойових кораблів через списання старих зразків і майбутня економія коштів задля побудови новітніх фрегатів «Тип 31» та «Тип 32» та сучасних есмінців «Тип 83».
У 2040-х поставлять на озброєння нове покоління атомних субмарин, які замінять клас Astute. Проте вже тепер «закладене фінансування для наступного покоління ядерних підводних човнів (SSN), щоб гарантувати нашу безпеку до другої половини століття», — заявили в Королівському флоті.
Переговори тривають з 2017 року, а угода також охоплює спільні зусилля з розроблення майбутньої морської ударної ракети, про це повідомляє NavalPost. Хоча переговори завершені, підписання заплановане на літо, оскільки потребує схвалення німецького парламенту.
Перший підводний човен планують поставити до 2029-го, на три роки пізніше, ніж розраховували спочатку. Загальна вартість проєкту становить близько 5,2 млрд доларів, що охоплюватиме субмарини, закупівлю зброї, витрати на впровадження й поставлення на озброєння.
Після затяжних і невдалих переговорів зі Швецією Польща вирішила розпочати власну «фрегатну програму», про це заявив Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак в інтерв’ю польському виданню defence24.pl.
Зазначається, що глава польського оборонного відомства схвалив заявку на придбання кораблів класу фрегат для потреб ВМС за програмою Miecznik (у перекладі з польської «Мечник», або «Риба-меч»). До будівництва прибережного оборонного корабля залучать польські організації оборонної промисловості, а підрядник (або підрядники) виконуватимуть завдання за підтримки іноземного партнера.
Про детальні технічні й бойові характеристики не повідомляється. Фрегатна програма передбачатиме побудову кораблів за системою «1+2». Тобто перший корабель стане прототипом, на якому відпрацюють усі механізми й виправлені чи вдосконалені різні елементи, блоки й системи. Наступні два кораблі вже будуть повністю серійними. Терміни поставлення суден зазначені у «Плані технічної модернізації на 2021–2035 роки».
Чоловік 54 років, водій енергетичного підприємства загинув, ще 7 працівників отримали поранення та були госпіталізовані.
Уряд Польщі виділить 100 мільйонів євро на чеську ініціативу із закупівлі артилерійських снарядів для Сил оборони України.
Генерал Олександр Сирський 14 вересня зустрівся з бійцями наших штурмових підрозділів.
Штурмові групи наших захисників здолали лінії прикордонних фортифікацій і просунулися вглиб території рф.
Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до постачання рухомі модулі технічного обслуговування українського виробництва — вони призначені для ремонту озброєння та військової техніки у польових умовах.
Бійці екіпажу одного з катерів ВМС змогли чергою уразити ворожий БПЛА shahed-136.
Захищаємо світ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Про це АрміяInform розповів військовий експерт Петро Черник. Підтверджена інформація, що в Криму розгорнуть комплекси С-500, яких усього є 16 одиниць — На сьогоднішній день стоїть питання,…