ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Рівному ветеранів та їхніх родичів вчать долати психологічні травми

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Березня 2021, 11:13 2

Будинок ветерана в Рівному, що розпочав роботу торік восени, став майданчиком для комунікації ветеранів бойових дій, волонтерів, духовенства, діючих військових, родин загиблих воїнів. Сьогодні для обговорення тем щодо психології сімейних відносин, кризи в родинних стосунках через участь у бойових діях та методів її подолання тут зібралися ті, на чиє життя вплинула російсько-українська війна.

— Захід відбувся за підтримки Департаменту військового капеланства патріаршої курії Української греко-католицької церкви. Департамент координує військових капеланів, а також має певні напрямки проєктної діяльності. Зокрема, нині ми в Рівному, щоб реалізувати проєкт, який передбачає співпрацю з військовими психологами, військовими та капеланами, — розповів керівник відділу у справах душпастирства ЗС України Департаменту військового капеланства УГКЦ отець Ростислав Височан.

Ця програма діє вже другий рік поспіль і передбачає проведення тренінгів зі стресостійкості для діючих військовослужбовців ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонслужби, які спільно виконують завдання в районі операції Об’єднаних сил.

— Війна кардинально змінює духовний, психологічний та фізичний стан людини, тож працювати є над чим. Спілкуємось із родичами загиблих воїнів у Рівному. Впродовж наступних кількох днів плануємо зустрітися з ветеранами в районах області. Наше завдання — подолати агресію, яка є результатом колосального впливу на організм людини, — зазначив координатор програми полковник ЗС України в запасі Руслан Куханчук. — Немає таких, хто був в епіцентрі бойових дій і не змінився. Наслідки проявляються по-різному. Змінюються і батьки, дружини, чоловіки та діти військовослужбовців.

Через обмеження, пов’язані з COVID-19, багато візитів у регіони відтерміновано, проте нещодавно організатори побували на Івано-Франківщині, Буковині та Львівщині. У планах — відвідати Одещину, Полтавщину і, безумовно, схід України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство, Новини, Реабілітація