ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Америка уважно спостерігає за діями Росії на Донбасі — Держсекретар США

Новини світу та України
25 Березня 2021, 12:54
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сполучені Штати Америки уважно спостерігають за діями Росії на сході України і готуються проявляти велику дипломатичну активність на цьому напрямку.

Про це заявив заступник помічника Держсекретаря США Джордж Кент в інтерв’ю «Голосу Америки».

За його словами, у США дуже стурбовані інформацією про ескалацію ситуації на сході України, зокрема, повідомленнями, які з’являються у відкритих джерелах, про дії на лінії розмежування, нові траншеї біля старого аеропорту, закриття пунктів пропуску та гуманітарного доступу.

«Ми уважно спостерігаємо і, безумовно, плануємо надсилати сигнали за потреби. Я думаю, що головне — це наші очікування щодо Росії… Президент Путін і Росія повинні виконати ті зобов’язання, які взяли на себе в лютому 2015 року, шість років тому. Повне припинення вогню, відкликання російських військ з України, і відновлення Україною контролю над своїм кордоном. .. Росія не виконала своїх зобов’язань», — сказав Джордж Кент.

Відповідаючи на запитання, чи планують США бути активнішими в переговорах з Росією у «нормандському» чи інших форматах, він запевнив, що коли будуть заповнені вакансії в Державному департаменті, всі працівники отримають щеплення і зможуть відновити подорожі, «ви побачите активнішу дипломатію США в цьому напрямку».


Окупанта будуть судити за катування судді на Харківщині
Окупанта будуть судити за катування судді на Харківщині

Харківська обласна прокуратура передала до Балаклійського районного суду обвинувальний акт проти окупанта.

Українські захисники відбили 10 ворожих атак на Слов’янському напрямку
Українські захисники відбили 10 ворожих атак на Слов’янському напрямку

Від початку доби агресор 52 рази атакував позиції Сил оборони.

Система «Периметр» — інженери ГУР створили механізм спостереження, який замінив чатових
Система «Периметр» — інженери ГУР створили механізм спостереження, який замінив чатових

Інженер підрозділу «Крила» Департаменту активних дій ГУР з позивним «Осака» розповів про систему секторного спостереження власної розробки.

«Кримський рубильник вирує Півднем»: СБС уразили 13 енерговузлів
«Кримський рубильник вирує Півднем»: СБС уразили 13 енерговузлів

Підрозділи СБС протягом двох діб уразили ще 13 енергетичних об’єктів у тимчасово окупованому Криму та на інших захоплених росіянами територіях.

ВАКАНСІЇ
Olx Кок “військовослужбовець”

від 25000 до 60000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

WorkUa Начальник виробничого відділення

від 32000 до 33000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

WorkUa Стрілець

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

WorkUa Кулеметник

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Київ

Печерський РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська

Саме такою можливістю скористалася військовослужбовиця 152-ї окремої єгерської бригади з позивним «Ніка». Про свій військовий шлях та повернення до війська вона розповіла кореспонденту АрміяInform. Бажання…