ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Олександр Сирський: «Ми зацікавлені в подальшій підтримці з боку Туреччини нашого курсу на вступ до НАТО»

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Березня 2021, 20:11 2

Під час офіційного візиту до Турецької Республіки відбулися зустрічі Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з міністром національної оборони Турецької Республіки генералом армії Хулусі Акаром та командувачем Сухопутних військ Збройних сил Турецької Республіки армійським генералом Уміт Дюндаром.

Про це інформує служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

Під час зустрічі з командувачем Сухопутних військ ЗС Турецької Республіки генерал-полковник Олександр Сирський зазначив, що ЗС України протистоять терористичному угрупованню, до складу якого входять регулярні підрозділи ЗС РФ. Ситуація залишається напруженою та має тенденцію до загострення. Агресор використовує територію Донецької та Луганської областей як полігон для випробовування нового озброєння. Водночас Україна, попри складну ситуацію, досягла значних успіхів в оснащенні Збройних Сил озброєнням і військовою технікою.

Олександр Сирський наголосив, що співробітництво зі збройними силами дружніх країн — це ефективний механізм нарощення оборонних спроможностей Сухопутних військ ЗС України й подякував армійському генералові Уміт Дюндару за запрошення відвідати міжнародну виставку оборонної промисловості IDEF – 2021, яка відбудеться у травні у Стамбулі.

У ході зустрічі з міністром національної оборони Турецької Республіки генералом армії Хулусі Акаром командувач Сухопутних військ ЗС України подякував керівництву Турецької Республіки за послідовну політичну підтримку України, невизнання окупації Криму, матеріально-технічну та фінансову допомогу Збройним Силам України. Окремо Олександр Сирський відмітив допомогу турецької сторони у лікуванні та реабілітації наших поранених військовослужбовців.

На завершення зустрічі він зауважив, що для України вкрай важливе питання набуття членства в НАТО.

— Ми зацікавлені у подальшій всебічній підтримці з боку Туреччини нашого стратегічного курсу на вступ до Північноатлантичного блоку, — зазначив генерал-полковник Олександр Сирський.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини