ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У бригаді імені князя Костянтина Острозького завершився курс лідерства за стандартами НАТО

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Березня 2021, 10:03

Майже місяць військовослужбовці, які обіймають сержантські посади або планують їх обійняти у майбутньому, проходили курс лідерства, розроблений трьома навчальними центрами та канадськими колегами з операції UNIFIER. Його програма містить 80% матеріалу, що викладається в школах та академіях сержантів країн НАТО.

Цей курс на базі механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького тривав уперше. Навчання здійснювалось під керівництвом інструкторів із навчального центру «Десна» та за участю головних старшин підрозділів. 

На початку кожен військовослужбовець склав іспит із загальновійськової та фізичної підготовки. Майже всі військові успішно пройшли вхідний контроль та змогли завершити курс. 

Навчання формуволося з чотирьох модулів. Перший ― особливості військової професії (розглядались концепції розвитку сержантського складу та всі рівні лідерства). Другий модуль ― з управління особовим складом у різних ситуаціях. Третій включав інструкторську діяльність, де кожен командир вчився проводити теоретичні та практичні заняття зі своїм підпорядкованим особовим складом. На завершальному четвертому модулі вивчали тактичну підготовку (топографія з використанням системи координат МGRS, тактична медицина, блокпост і патрульна база). 

Усі модулі військові відпрацьовували під час занять в аудиторії та практично застосували на полігоні, де кожен мав можливість показати свої знання безпосередньо в ролі командира підрозділу. 

Фото Наталі Рожнятівської

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook