ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Із ворогом потрібно воювати зброєю, а з вірусом – вакциною!

Новини
23 Березня 2021, 10:44
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Армія Inform · Із ворогом потрібно воювати зброєю, а з вірусом – вакциною!

У цьому переконаний заступник начальника ВМКЦ Західного регіону полковник медичної служби Володимир Книгиницький.

― Вакцинація ― це єдиний шлях до подолання пандемії, ― стверджує військовий лікар. ― Сумніви щодо походження вакцини можуть бути в кожної людини. Це ― природно. На жаль, у засобах масової інформації і в мережі Інтернет поширюють багато фейків про вакцинування. Напевно, їх розповсюджують наші, так звані, сусіди, які займаються інформаційною війною з Україною. 

За словами військового спеціаліста, більшість країн світу обрали саме такий шлях подолання пандемії. Також він наголошує, що вакцини, які використовуються у Збройних Силах України, пройшли всі необхідні сертифікації. 

― Імунітет людини ― це дуже нестабільна форма супротиву коронавірусу, ― каже полковник медичної служби Володимир Книгиницький. ― Тому повноцінний захист лише один ― вакцинація. 

P.S. Журналісти Львівського офісу АрміяInform уже подали заявку до ВМКЦ щодо проведення щеплень і чекають на свою чергу вакцинації. Про перебіг вакцинації та самопочуття після неї ― детальніше в наступних наших матеріалах.

Кореспондент АрміяInform

«Одноразові носильники, одноразові дрони»: під Лиманом ворог намагається хоч якось налагодити логістику
«Одноразові носильники, одноразові дрони»: під Лиманом ворог намагається хоч якось налагодити логістику

Через активну роботу наших пілотів ворожі штурмовики на Лиманському напрямку змушені забезпечувати власну логістику пішки чи «молніямі».

Військові моряки врятували 17 людей з ураженого ворогом цивільного судна — ВМС ЗСУ
Військові моряки врятували 17 людей з ураженого ворогом цивільного судна — ВМС ЗСУ

Попри постійні російські обстріли Одещини, екіпажі катерів ВМС ЗСУ успішно провели рятувальну операцію.

Ворог найбільше атакував на Покровському та Гуляйпільському напрямках — Генштаб ЗСУ
Ворог найбільше атакував на Покровському та Гуляйпільському напрямках — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби на фронті було зафіксовано 276 бойових зіткнень, у тому числі 43 на Покровському напрямку та 31 на Гуляйпільському.

Літак, 6 систем ПВО та понад 1400 солдатів — Генштаб повідомив про втрати ворога
Літак, 6 систем ПВО та понад 1400 солдатів — Генштаб повідомив про втрати ворога

За минулу добу російська армія втратила 1420 одиниць особового складу, літак та 85 артилерійських систем.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Бойовий медик (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Olx Оператор (пілот) БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

WorkUa Майстер з налаштування БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

WorkUa Водій-електрик кат. С, СЕ, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)

WorkUa Сапер (розмінування)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

WorkUa Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

ПУБЛІКАЦІЇ