ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Veteran Hub дбає про добробут ветеранів

Прочитаєте за: 3 хв. 20 Березня 2021, 15:37 4

Це острівець стабільності в бурхливому світі, де ветерани та члени їхніх родин можуть перепочити, зупинитися, перевести дух, одержати підтримку, побути серед своїх, а у разі потреби — отримати консультування.

— Організація покликана допомогти ветеранові якнайскоріше й з найменшими втратами перейти до етапу вкорінення. Це той час в житті людини, коли вона привласнила унікальний досвід — досвід війни, і готова до усвідомлених рішень у будівництві довгострокових відносин, — пояснює ветеран полку «Дніпро-1» і керівник філії Veteran Hub у Дніпрі Давид Гурцкая.

Завітати до «Хабу» можуть і члени родин ветеранів, загиблих військовослужбовців, полонених — усіх людей, які мають стосунок до війни, а також цивільні мешканці, що бажають провести час у «своєму» середовищі, де завжди вислухають і підтримають. До того ж тут можна організувати презентацію книги, фільму, провести лекцію чи відвідати семінар, поспілкуватися з друзями або забронювати місце для ділової зустрічі у більш конфіденційному форматі.

Для надання допомоги ветеранам у просторі працюють два кейс-менеджери із психологічною освітою, фахівець із правознавства та консультант з пошуку роботи.

Кейс-менеджери надають емоційну підтримку людині й у разі потреби залучають фахівця, метод якого буде найбільш релевантний до запиту конкретної особи. Якщо ветеран приходить із комплексним питанням — налагоджують координацію між кількома консультантами й підтримують воїна на шляху до результату.

Юридичний консультант забезпечує первинну правову допомогу, роз’яснює механізм реалізації запиту, алгоритм дій, надає зразки документів. Якщо можливості прийти до «Хабу» особисто немає, фахівець надсилає письмову відповідь, інструктує телефоном та онлайн. У разі потреби спрямовує на безоплатну вторинну юридичну допомогу до партнерів або рекомендує звернутися до адвоката.

Консультант з пошуку роботи допомагає проаналізувати ринок праці, визначити сильні сторони здобутого на війні досвіду, вдосконалити резюме й підготуватися до співбесіди.

— Перед нами не стоїть завдання розв’язати проблему за ветерана. Навпаки, наше завдання — допомогти пройти індивідуальний та унікальний шлях, надати підтримку, яка зробить їхній вибір конструктивним і максимально ефективним, — продовжує Давид Гурцкая.

Послуги для цільової аудиторії Veteran Hub є безоплатними, як і можливість працювати у просторі резидентам і партнерам організації.

— Ми підтримуємо всіх, хто прагне допомагати у сфері ветеранських справ, не конкуруємо ні з ким та прагнемо будувати довгострокові, конструктивні, якісні партнерські стосунки, — продовжує керівник Дніпровської філії. — Ми не орієнтуємося на статистичні показники — Veteran Hub працює для кожної конкретної історії. Ми тут для того, щоб в момент, коли комусь одному знадобиться підтримка, він її зміг отримати. Людина має самостійно розв’язувати своє завдання, а ми будемо її консультувати й супроводжувати.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: