ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Прем’єр-міністр України запропонував міністру оборони Німеччини обмін досвідом у сфері кібербезпеки

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Березня 2021, 11:53

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив розвиток військово-технічного співробітництва з Федеральним міністром оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер. Зустріч відбулася 19 березня в рамках робочого візиту української делегації до Федеративної Республіки Німеччина.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Сторони також порушили питання безпекової ситуації на сході України та деокупації Криму.

Прем’єр-міністр України наголосив, що наша країна зацікавлена в активізації військово-технічного співробітництва з ФРН  як з одним із важливих міжнародних партнерів.

Крім того, Денис Шмигаль запропонував Аннегрет Крамп-Карренбауер обмін досвідом у сфері кібербезпеки, оскільки Україна постійно протистоїть кібератакам з боку Російської Федерації.

«Україна, яка фактично є полігоном для застосування кіберінструментів із зловмисною метою, має унікальний практичний досвід з нейтралізації кібератак, який може бути корисним для держав-партнерів», — зауважив очільник уряду.

Прем’єр-міністр України підкреслив, що Україна прагне розвивати співробітництво з ФРН у сфері кібербезпеки і на даному етапі важливим є поглиблення секторальної співпраці. У зв’язку з цим Україна, як відзначив Денис Шмигаль, зацікавлена в проведенні другого раунду двосторонніх кібер-консультацій з Німеччиною.

Очільник українського уряду запевнив міністра оборони Німеччини, що євроатлантична інтеграція є пріоритетом зовнішньої політики та політики безпеки України. Він також подякував Німеччині за підтримку в питанні надання Україні статусу партнера НАТО з розширеними можливостями.

«Україна використовуватиме цей статус для подальшого зміцнення відносин з Альянсом. Зокрема ми прагнемо досягти цього через збільшення участі в операціях, тренуваннях та навчаннях НАТО, через посилення обміну інформацією між Україною та Альянсом, обміну досвідом та знаннями щодо протидії гібридній війні та через збільшення присутності українських спеціалістів на посадах в структурах НАТО», — відзначив Прем’єр-міністр.

Як наголосив Денис Шмигаль, імплементація реальних реформ є шляхом України до членства в Альянсі. Тому Україна залишається відданою структурним реформам та модернізації сектору безпеки й оборони.

«Серед ключових пріоритетів уряду є продовження реформування сектору безпеки і оборони, приведення Збройних Сил України та інших військових формувань у відповідність до вимог та стандартів НАТО і ЄС. Нашою дорожньою картою реформ для реалізації євроатлантичних прагнень є Річна національна програма під егідою Комісії Україна-НАТО», — зауважив глава уряду.

Принагідно Прем’єр-міністр подякував за високопрофесійну консультативно-дорадчу допомогу, яку надають радники Міністерства оборони Німеччини у процесі реформування оборонного сектору України. А також високо оцінив значну фінансово-технічну підтримку, яку надає Міністерство оборони Німеччини у процесі модернізації військових медичних закладів Збройних Сил України.

Денис Шмигаль висловив сподівання, що Німеччина як надійний партнер України на найвищому політичному рівні долучиться до Саміту Кримської платформи та стане активним учасником цієї ініціативи з деокупації Криму.

Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Новини світу та України