ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Цьогорічні випускники-артилеристи пройдуть додаткову посилену підготовку у військах

Вишкіл Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Березня 2021, 13:57

Як повідомляла АрміяInform, дуже насичено і динамічно відбувається стажування курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у військах. Не виняток і майбутні офіцери-артилеристи.

За словами начальника факультету ракетних військ та артилерії видового вишу полковника Артема Дзюби, на стажуванні перебувають близько 180 курсантів другого, третього та четвертого курсів.

— Якщо в останні роки стажування курсантів тривало на базі 184-го навчального центру, то тепер — і в бойових бригадах ЗС України. Твердо переконаний: це дуже важливо для становлення майбутніх офіцерів, — зазначив полковник Артем Дзюба.

Що ж стосується стажування в Навчальному центрі на Львівщині, то тут понад два десятки курсантів практикуються в навчальному артилерійському полку.

— Третьокурсники стажуються в чотирьох навчальних дивізіонах: розвідувальному, самохідному, реактивному і причіпної артилерії. За місяць вони мають у повному обсязі опанувати посаду командира взводу. Також у них є хороша нагода підняти методичний рівень як керівника заняття чи викладача. Адже тут вони проводять планові заняття з військовиками, які прибули в частину для здобуття відповідного фаху, — розповів викладач кафедри наземної артилерії підполковник запасу Олександр Мельников, який надає підопічним всебічну допомогу на місці.

Один із тих, хто проводить тут заняття з контрактниками —третьокурсник Олексій Собчук. За його словами, навчати військовослужбовців, які здебільшого старші за тебе і мають чималий досвід, зокрема виконання завдань в АТО/ООС, на початках було важкувато.

— Самі розумієте, незнайомий особовий склад, старшого віку люди. Але згодом усе стало на свої місця, з’явилась упевненість, з кожним заняттям ставало все легше. Це дуже хороший досвід у комунікації, командирській підготовці й проведенні практичних занять, — розповів майбутній офіцер-артилерист.

А як оцінюють навички курсантів їхні підопічні?

— Приїхав у Старичі, щоб пройти базову підготовку на посаду командира міномета. Поряд стажуються курсанти львівської академії як командири взводів. Зауважу, що вони підходять до справи з ентузіазмом, бажанням працювати, їм це цікаво. І це найголовніше! Ми, в кого є досвід бойових дій, підказуємо їм деякі практичні моменти. Вони ж заповнюють наші прогалини у теоретичній складовій. Тобто у нас є ефективна взаємодія. Ми вчимося один в одного. І кожен бере щось для себе. Мені це дуже подобається, — прокоментував старший сержант Богдан Ворон.

Як повідомив полковник Артем Дзюба, згідно з відповідною вказівкою Командувача Сухопутних військ ЗСУ, вже з цієї суботи в четвертокурсників розпочнеться додатковий посилений практикум. Його мета — кращий рівень підготовки цьогорічних випускників перед розподілом у бойові бригади. Тож географія стажування четвертокурсників факультету розшириться Дрогобичем і Кременчуком.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Т-90, Т-64, Т-80 та БМП з піхотою і без: протитанкісти про свої цілі та роботу наосліп

Т-90, Т-64, Т-80 та БМП з піхотою і без: протитанкісти про свої цілі та роботу наосліп

Розрахунок ПТРК 25-ї Січеславської бригади ДШВ ЗС України знищує російську техніку та особовий склад на одному з найскладніших напрямків фронту.

САУ «Paladin» б’є окупантів на Харківщині

САУ «Paladin» б’є окупантів на Харківщині

92-га окрема штурмова бригада імені кошового отамана Івана Сірка показала кадри бойової роботи свого екіпажу САУ М109 «Paladin», який б’є окупантів на Харківщині.

Окупанти поранили двох жінок на Херсонщині

Окупанти поранили двох жінок на Херсонщині

Сьогодні вдень дві мешканки Антонівки дістали поранення через скидання ворогом вибухівки з дрона.

Будемо посилювати співпрацю центральної та регіональної влади — Наталія Калмикова

Будемо посилювати співпрацю центральної та регіональної влади — Наталія Калмикова

Заступниця міністра оборони Наталія Калмикова, на виконання завдання міністра оборони України, здійснила робочу поїздку до Запорізької області.

Міноборони затвердило обсяги надання домедичної допомоги

Міноборони затвердило обсяги надання домедичної допомоги

Міністерство оборони України затвердило обсяги надання домедичної допомоги для різних рівнів підготовки військовослужбовців та співробітників Сил оборони та безпеки держави. Нові норми введені наказом Міністерства оборони України № 436 від 29 червня 2024 року та зареєстровано Міністерством юстиції 19 липня 2024 року.

Незворотня кара: Головнокомандувач ЗСУ показав, як наші воїни нищать позиції та техніку ворога

Незворотня кара: Головнокомандувач ЗСУ показав, як наші воїни нищать позиції та техніку ворога

І вдень, і вночі наші воїни наносять прицільні удари по особовому складу та бронетехниці противника.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Оператор БПЛА (окремий батальйон сил ТрО)

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Водій трала, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон 110 ОБр Сил ТрО

Лікар-терапевт

Київ

Військова частина А7039

Кухар, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій-заправник

від 20000 до 20000 грн

Одеса

ВМС ЗС України