Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…
На базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського 16 березня відбулася робоча зустріч начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України полковника юстиції Ігоря Чухрая, фахівців Наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки і оборони з іноземними радниками Сполучених Штатів Америки Тоддом Д. Брауном, Маком С. Арагі, які надають експертно-дорадчу допомогу українському оборонному відомству у сфері протидії корупції.
Про це інформує Міністерство оборони України.
Учасники зустрічі докладно обговорили заходи щодо реалізації Проєкту з розбудови доброчесності та запобігання корупції на різних етапах підготовки особового складу й цивільного персоналу Міністерства оборони України та Збройних Сил України. Під час роботи було схвалено запропоновану структуру підготовки, яка є багаторівневою та базується на принципах варіативності й наступності, що дозволяє більш гнучко підходити до відбору теоретичного матеріалу та практичних завдань, з огляду на сучасні реальні корупційні ризики та можливі корупціогенні чинники (різний рівень підготовки слухачів, їхній досвід роботи, відведений обсяг годин для вивчення та засвоєння одного рівня тощо).
Ігор Чухрай окреслив чіткі перспективи щодо подальшої плідної співпраці з іноземними експертами США в рамках Проєкту, що реалізується з метою виконання завдань і заходів Антикорупційної програми Міністерства оборони України, подальшого зміцнення системи запобігання та виявлення корупції оборонного відомства.
Зі свого боку радник з питань ресурсного менеджменту відділу оборонного співробітництва Посольства США Мак С. Арагі запевнив українську сторону у всебічній підтримці започаткованих нашою державою реформ у сфері розбудови доброчесності, які базуються не тільки на стандартах НАТО, але й на міжнародних вимогах. Крім того, він зауважив, що наразі Науковий центр досяг відчутного прогресу на шляху впровадження Проєкту з розбудови доброчесності та запобігання корупції на різних етапах підготовки персоналу Міністерства оборони України та Збройних Сил України й має суттєві перспективи розвитку для сектору безпеки і оборони України.
@armyinformcomua
Окупаційні російські війська підтягують резерви на південних напрямках для того, щоб замінити свій знищений особовий склад.
На Рівненщині співробітники відділу внутрішньої та власної безпеки по 9 прикордонному загону ДПСУ разом із поліцією викрили групу осіб, які організували канал нелегального перетину державного кордону для чоловіків призовного віку.
На Запорізькому напрямку винищувач МіГ-29 завдав високоточного удару керованими авіабомбами по пункту управління операторів БПЛА противника.
Підрозділ аеророзвідки бригади «Чорний ліс» виявив і скоригував вогонь по самохідній артилерійській установці «Піон».
Центральне управління захисту прав військовослужбовців (ЦУЗПВ) Міністерства оборони України за рік роботи розглянуло понад 5000 звернень та запитів від військовослужбовців та членів їхніх сімей.
Неподалік Дворічної тривають активні бої. Ворог не прорвався, незважаючи на заяви пропагандистів.
від 22000 до 110000 грн
Вся Україна
421 окремий батальйон безпілотних систем
від 20000 до 120000 грн
Дніпро
233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО
від 21000 до 25000 грн
Охтирка
Східне відділення комплектування Національної гвардії України (м.Харків)
Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…