ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

НАТО прихильне до політики відкритих дверей і підтримки України та Грузії

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Березня 2021, 14:30

Політика відкритих дверей НАТО залишається незмінною, так само як і підтримка союзниками майбутнього членства в альянсі України та Грузії.

Про це йдеться в річному звіті генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга, який він представив на віртуальній пресконференції у штаб-квартирі альянсу в Брюсселі, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Двері НАТО залишаються відкритими для всіх європейських демократій, які поділяють цінності Альянсу, які хочуть і здатні взяти на себе відповідальність і зобов’язання членства, здатних просувати принципи Північноатлантичного договору й участь яких може сприяти безпеці в Північноатлантичному регіоні. Кожна країна повинна мати право обирати свої власні заходи безпеки, зокрема приєднуватися чи ні до якого-небудь договору або альянсу такого, як НАТО», йдеться в документі.

У звіті констатується, що союзники також «зберігали прихильність підтримці можливого членства в НАТО Грузії та України відповідно до рішення Бухарестського саміту 2008 року і наступних самітів».

У звіті генсек нагадав, що в березні 2020 року Північна Македонія стала 30-м членом Північноатлантичного альянсу, що «демонструє прихильність НАТО політиці відкритих дверей, яка є основоположним принципом Північноатлантичного договору й одним із найбільших і найбільш відчутних успіхів Північноатлантичного альянсу протягом багатьох років».

Читайте нас в Telegram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Новини світу та України