ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти-стажисти вчилися діяти за сигналом тривоги у складі чергової батареї

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Березня 2021, 19:55 3

Особовий склад чергової артилерійської батареї окремої артбригади імені гетьмана Тараса Трясила було піднято за сигналом тривоги. Особовий склад приведеного у найвищий ступінь бойової готовності підрозділу перебував у своїх оселях, коли на світанку був оповіщений і прибув до розташування військової частини. Після отримання техніки, боєприпасів і матеріальних засобів батарея 2С7 «Піон» вишикувалася в колону й висунулася до району зосередження. За діями підлеглих ретельно спостерігало командування не лише дивізіону, а й бригади на чолі з командиром полковником Олегом Шевчуком.

Разом з особовим складом батареї у колоні вирушили й курсанти-стажисти — другокурсники Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, які проходять військове стажування у бригаді. Одночасно майбутні офіцери, які стажуються на посадах командирів гармат і командирів відділень, повчилися дій за тривогою та алгоритму виходу чергової батареї для виконання завдань за призначенням.

— Особовий склад, включаючи курсантів-стажистів, які тимчасово виконують обов’язки командирів гармат і відділень, із завданням впорався якнайкраще, — розповідає заступник командира бригади полковник Сергій Марценюк. — У районі вогневих позицій розрахунки розгорнулися, зайняли позиції та виконали вогневе завдання щодо знищення противника. Цього разу умовно, без здійснення бойового пострілу. Та досвід у розрахунків є. До того ж щодо курсантів, то практичні навички сьогодні вони здобували під керівництвом досвідчених молодших командирів, учасників бойових дій, у яких насправді є чого повчитися.

Виконавши завдання у повному обсязі, чергова артилерійська батарея повернулася до розташування бригади. А курсанти невдовзі поїдуть до альма-матер, везучи з собою найцінніший вантаж — досвід і практичні навички. А ще масу емоцій від двотижневої служби в артилерійській бригаді великої потужності.

14

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини, Репортаж