Чоловік свідомо перешкоджав законній діяльності Збройних Сил України, діючи в кінцевому підсумку на користь держави-агресорки російської федерації. За це суд призначив громадянину України 5 років…
Завершено досудове розслідування щодо директора та власника підприємства, який шляхом зловживання своїм службовим становищем заволодів бюджетними коштами в особливо великих розмірах, які призначались для будівництва казарм поліпшеного планування.
Про це інформує Військова служба правопорядку у ЗС України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що директор та власник підприємства (генпідрядник) умисно підробив акти приймання виконаних будівельних робіт, в яких зазначив обсяги, види та вартість виконаних робіт, які фактично не були виконанні. Він підписав їх, завірив печаткою товариства та надав до Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління.
На підставі вказаних актів Західним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням безпідставно оплачено 4 726 661 гривню.
Надалі, діючи від імені та в інтересах відповідної юридичної особи, а також своїх особистих, як кінцевого бенефіціарного власника, вчинив відмивання коштів одержаних злочинним шляхом у сумі 2 401 690 грн.
Для цього він здійснив низку перерахунків вказаних грошей на інший розрахунковий рахунок підприємства, які надалі були спрямовані (перераховані) підприємством на видачу готівки з банкомата по картці та особисто отримані керівником підприємства.
Внаслідок вказаних дій державі в особі Міністерства оборони України було завдано шкоду в сумі 4 726 661 грн.
Керівник підприємства підозрюється у:
Одночасно завершено розслідування кримінального провадження щодо юридичної особи, до якої можуть бути застосовані заходи кримінально-правового характеру, а також накладено арешт на майно.
Довідково: окрім викладеного, встановлено, що будівельні роботи по об’єктах будівництва виконано з порушенням проєктної документації та будівельних норм, що нині негативно впливає на стан зазначених казарм військового призначення та може призвести до їх повного руйнування.
Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.
Досудове розслідування проводили слідчі ТУ ДБР у Львові.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону.
Фото: Аліса Бірюкова
@armyinformcomua
Троє прикордонників з позивними «Окей», «Білет» та «Касік» 130 діб утримували позицію неподалік кордону з рф на Куп’янському напрямку.
Пілоти бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції влаштували різанину ворожій логістиці.
Посадовиця ДМС Дніпропетровщини та адвокат вклеювали фото військовозобовʼязаних у посвідки іноземців.
Президент Володимир Зеленський підписав укази про присвоєння звання Герой України військовим Сил безпеки та оборони.
Оператори підрозділів безпілотних авіаційних комплексів 111-ї бригади територіальної оборони уразили окупанта, яка стояв за деревом.
Повідомлено про підозру 5 особам, які організували для сотні ухилянтів оформлення фіктивних діагнозів у державних та приватних медичних закладах.
Чоловік свідомо перешкоджав законній діяльності Збройних Сил України, діючи в кінцевому підсумку на користь держави-агресорки російської федерації. За це суд призначив громадянину України 5 років…