ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Урок звитяги та доба пам’яті: до Дня українського добровольця у столиці проходить онлайн-марафон

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Березня 2021, 12:45 11

У Київському міському Палаці ветеранів проходить онлайн-марафон до Дня українського добровольця.

Організаторами заходу виступили Київський відділ Міністерства у справах ветеранів, Київський міський Палац ветеранів, КБУ «Київський міський центр допомоги учасникам АТО» та БФ «Ветеранська десятка».

«Ми відзначаємо День українського добровольця, але варто пам’ятати, що 14 березня – не тільки день відзнаки звитяги перших добровольців, які пішли захищати країну від російської агресії. Це день, коли ми говоримо про всіх, хто постійно допомагає нашим військовим», — розповів про свято помічник Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників АТО Костянтин Винниченко, передає Укрінформ.

Програма заходу передбачає онлайн-урок патріотичного виховання молодого покоління українців «Урок звитяги» , церемонію передачі Україні від західних партнерів американського посібника «Легка черепномозкова травма. Реабілітаційний інструментарій», який використовують у США.

До того ж у рамках марафону буде презентовано онлайн-проєкт «Доба пам’яті» , у межах якого ветерани, волонтери, громадські діячі розповідатимуть про події військового конфлікту на сході України, історію українських добровольчих формувань.

Як зазначають організатори, мета марафону – об’єднати українців задля збереження історії України, вшанувати пам’яті полеглих українських воїнів, сформувати почуття патріотизму у молодого покоління.

У Київському міському Палаці ветеранів діє простір громадських об’єднань, що дасть можливість вступити до добровольчого руху всім охочим.

Нагадаємо, з 2017 року День українського добровольця щороку відзначається в Україні 14 березня.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини