ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За вірш Шевченка – кава від Шевченка

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Березня 2021, 13:53

Володимир Шевченко на війні був десантником. Як він сам напівжартома пригадує, на фронті не вистачало гарної кави. Тому після демобілізації відкрив кав’ярню “Veterano Coffee у Києві.

До дня народження Кобзаря він зробив відвідувачам кав’ярні дещо незвичну пропозицію. Суть її полягає в тому, що кожен, хто запише на відео власне читання віршу Тараса Шевченка та викладе у соціальну мережу – отримає каву, показавши баристі свій ролик у будь-якій київській кав’ярні Veterano Coffee.

Як неодноразово казав Володимир, його заклади – це не просто місце, де можна випити кави чи щось скуштувати. Власник кав’ярні всіляко підтримує все, що пов’язано з розвитком патріотичної свідомості. Він був серед тих, хто розповідав історію Голодомору в межах проєкту «Зерна правди»:

– Я певен, що страхіття голодомору має бути не тільки джерелом нашого болю, а й витоком нашої сили. Нація, яка пережила такі події – непереможна, – наголосив Володимир Шевченко.

Наступний його задум – нагадати про видатних українських поетів.

– Ідея народилась нещодавно. Я вважаю за необхідне у всякий спосіб поширювати знання та пропагувати нашу історію, культуру, літературу. Якщо ми не пам’ятаємо своєї історії, то приречені на її повторення. Те, що писав Тарас Шевченко півтори сотні років тому – актуально і зараз. Нам сьогодні теж треба очистити нашу землю. Взагалі – читання віршів це тільки першій крок. Ми будемо і далі нагадувати нашим гостям про інших діячів культури України. В нас є ще не одна ідея, – зазначив Володимир.

Фото автора та з архіву Володимира Шевченка

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook