ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дніпрі лікарям вдалося стабілізувати стан військовослужбовця, пораненого ворожим снайпером

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Березня 2021, 16:22

До Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І. І. Мечникова з району проведення операції Об’єднаних сил військовою авіацією доправили важкопораненого захисника України. Військовослужбовець постраждав унаслідок підступного снайперського обстрілу російських окупантів поблизу Красногорівки на Донеччині. 

Наразі в Дніпрі найкращі спеціалісти лікарні Мечникова продовжують боротися за життя пораненого військового.

Як розповів генеральний директор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І. І. Мечникова Сергій Риженко, 32-річний Владислав зазнав кульового поранення в голову 5 березня й цього ж дня його бортом у стані коми доправили до лікарні.

— Він з Кіровоградщини, — розповів Сергій Анатолійович. — Снайперська куля прошила голову навиліт. Вхідний отвір у тім’яній, а вихідний у потиличній ділянці. У нього сильно пошкоджена ліва півкуля мозку. Всі ці дні тривала боротьба за життя. Нейрохірурги видалили кісткові уламки та зруйновані ділянки мозку. На сьогодні стан вдалося стабілізувати, але він ще залишається важким. До Владислава повернулася свідомість. Нарешті можемо сказати, що загрози для життя немає. Але вся права половина тіла у Владислава залишається паралізованою. На щастя, центр мовлення, який розташований у лівій півкулі, поки вдається врятувати. Владислав може розмовляти й розуміє мову. Попереду в пацієнта тривале лікування та реабілітація.

Також Сергій Риженко запевнив, що лікарі зроблять усе можливе, щоб постраждалий воїн обов’язково повернувся додому.

Наразі пацієнт лікується у відділенні інтенсивної терапії та політравми.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram