ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Начальника Генерального штабу ЗС України з Міжнародним жіночим днем

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Березня 2021, 8:55

Дорогі наші жінки!

Природна Ваша краса, ніжність і доброта поєднана із чарівністю, материнською любов’ю і вірністю. Ви є берегинями сімейного затишку, домашнього вогнища, родинного тепла, всього, що є дорогим і значущим для нас.

Сердечно вітаю з Міжнародним жіночим днем жінок, які пов’язали свою долю з військовою службою та поряд із чоловіками виконують службові завдання в органах військового управління, у складі бойових розрахунків, демонструючи відповідальність за доручену ділянку роботи, професіоналізм, високу працездатність і дисциплінованість.

Земний уклін солдатським матерям, всім, чиї сини і доньки, віддали своє життя за свободу та незалежність України.

Вдячність і шана матерям та дружинам, чиї сини, доньки та чоловіки сьогодні самовіддано виконують свій військовий обов’язок, надійно забезпечують виконання завдань оборони, захисту суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності держави, демонструють вірність Військовій присязі, справжній героїзм та незламність бойового духу захисника України.

Особливі слова вдячності – дружинам військовослужбовців, які розділяють з нами турботи і труднощі нелегких військових буднів, зберігають сімейну злагоду та розуміння.

Дорогі жінки-військовослужбовці!

Ви пов’язали своє життя із Збройними Силами України. Від вас, вашої душевної щедрості, витримки та культури залежить моральна атмосфера в колективах, де ви служите. Саме ви є творцями доброго настрою, саме під вашим лагідним поглядом чоловіки завжди почувають себе шляхетнішими, сильнішими та впевненішими.

Від усієї душі бажаю кожній з Вас великого жіночого щастя, злагоди в домі, міцного здоров’я, вічної молодості, краси і кохання.

Нехай доля завжди посміхається Вам!

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України

генерал-лейтенант Сергій Корнійчук

Стежте за нами в Instagram