ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Головнокомандувача Збройних Сил України із Міжнародним днем боротьби за права жінок і міжнародного миру

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Березня 2021, 8:32 3

Дорогі жінки!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем боротьби за права жінок і міжнародного миру!

Сьогодні ми передусім віддаємо данину наполегливій боротьбі жінок за рівні права і можливості. Кому, як не Збройним Силам України, засвідчити, що словосполучення «слабка стать» не про українок. Ми з гордістю називаємо вас посестрами. Ви проходите службу на посадах зв’язківців, снайперів, операторів-навідників, командирів взводів та інших відповідальних позиціях. Немає жодної військової частини, де б не було жінки, яка робить свій внесок у посилення обороноздатності нашої країни.

Ви завжди поруч. Ви підставили свої тендітні плечі під тягар війни. Ви самовіддано чекаєте чоловіків і дітей із фронту. Ви виховуєте гідне майбутнє покоління. Ви є уособленням самої України – незламної, красивої, творчої, вільної.

Дякую жінкам, які присвятили себе військовій службі та сумлінно виконують завдання у районі проведення операції Об’єднаних сил, на полігонах, командних пунктах, у місцях бойового чергування і госпіталях.

Сьогодні ми поіменно згадуємо і вшановуємо пам’ять про військовослужбовців-жінок, які віддали свої життя за Україну у війні з російським агресором. Це Катерина Носкова, Алла Вовк, Наталія Хоружа, Сабіна Галицька, Алеся Бакланова, Яна Червона, Клавдія Ситник, Ірина Шевченко, Ярослава Никоненко. Ми продовжуємо боротьбу і переможемо, у тому числі й заради помсти за ці обірвані на злеті життя.

Низький уклін дружинам, мамам і донькам наших захисників. Мої найщиріші слова підтримки тим, хто втратив своїх найдорожчих. Сама природа сьогодні дарує вам всі квіти і тепло цієї планети.

У цей святковий день я бажаю вам, дорогі жінки, здоров’я і щастя, добробуту і гармонії, професійних досягнень і нових звершень.

Слава Україні!

Головнокомандувач Збройних Сил України

генерал-полковник Руслан Хомчак

Читайте нас в Telegram
Мітки: