ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові завершили планування курсу для військової поліції НАТО

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Березня 2021, 9:22

У 25-му навчальному центрі Військової служби правопорядку завершилась плануюча конференція стосовно написання курсу «Військова поліція у гібриднйі війні» для військовослужбовців країн-членів та партнерів НАТО.

− Працюємо натхненно над тим, що стане дуже доречним для військової поліції Північноатлантичного альянсу, − повідомив канадський офіцер місії «ЮНІФАЄР» в Україні лейтенант ВМС Кайл Найт. – Дуже важливим у цьому випадку є досвід українських військових, котрі боронили рідну землю в умовах гібридної та підступної навали ворога. Під час плідних дискусій, які тривали майже тиждень, ми затвердили план написання курсу та його структуру, а також визначилися, які найважливіші питання слід підняти.

Окрім представників військової служби правопорядку, ІПСО Сил спецоперацій та військових журналістів АрміяInform до обговорень в режимі онлайн-відеозв’язку долучились й безпосередні учасники подій під час окупації Росією Криму та збройної агресії на Донбасі. Також у дискусії взяли участь й експерти з міжнародних організацій, котрі займаються питанням вирішення військових конфліктів по всьому світі.

Насамкінець додам, що написання курсу про роль та місце військової поліції у гібридній війні відбуватиметься за участю українських військовослужбовців та формуватиметься канадськими офіцерами місії «ЮНІФАЄР», а надалі курс коригуватиметься та затверджуватиметься командуванням Центру досконалості військової поліції НАТО в польському місті Бидгощ.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram