ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як наразі реалізується гендерна політика держави у Збройних Силах

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Березня 2021, 18:17 43

Про імплементацію в оборонному відомстві норм гендерної політики держави, а також наявність можливих проявів гендерно зумовленого насильства і дискримінації за ознаками статі в армійському середовищі під час брифінгу розповіла радниця Головнокомандувача ЗСУ з гендерних питань Вікторія Арнаутова.

— З метою оцінки стану реалізації у ЗС України гендерної політики держави, а також дослідження можливих проявів гендерно зумовленого насильства і дискримінації за ознаками статі в армійському середовищі Науково-дослідним центром гуманітарних проблем Збройних Сил України проведено соціологічне дослідження на тему: «Стан реалізації у Збройних Силах України гендерної політики держави». Під час цього дослідження опитано 1802 військовослужбовці, проаналізовано гендерний паритет у ЗСУ, — зазначила Вікторія Арнаутова.

Вона зазначила, що, зокрема, 81,1% опитаних військовослужбовців вказали, що вони достатньо поінформовані щодо рівності прав і можливостей жінок та чоловіків під час проходження ними військової служби.

63,6% опитаних військовослужбовців-чоловіків і 59,2% опитаних військовослужбовців-жінок вважають, що у ЗС України реалізовано принцип рівних прав та можливостей за ознакою статі.

53,6% респондентів зазначили: в останні роки у ЗС України зросла роль військовослужбовців-жінок у виконанні завдань у повсякденній діяльності.

— З урахуванням результатів та висновків цього дослідження напрацюють подальші кроки з упровадження рівних прав і можливостей для чоловіків і жінок у Збройних Силах, — зазначила радниця Головнокомандувача ЗС України з гендерних питань.

І додала, що майже половина опитаних основною причиною порушення гендерної рівності в українському суспільстві та у ЗС України вважають застарілі традиції й уявлення про роль і місце жінки та чоловіка в соціумі.

Дослідження, які виконав авторський колектив співробітників Науково-дослідного центру гуманітарних проблем ЗСУ, допоможуть глибше розібратися в проблемних питаннях і ефективніше реалізувати гендерну політику держави у війську.

10
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Важливо, Новини