Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…
Сьогодні український парламент ухвалив за основу урядовий законопроєкт № 4225 «Про внесення змін до деяких законів України щодо Національного військового меморіального кладовища».
За відповідне рішення проголосували 304 народні депутати.
Згідно із законом, Національне військове меморіальне кладовище є об’єктом права державної власності та не підлягає приватизації або передачі в оренду.
Відповідно до закону замовником його будівництва є Міністерство у справах ветеранів України. Будівництво меморіального кладовища здійснюють за рахунок коштів державного бюджету України.
Порядок організації поховань та перепоховань на території Національного військового меморіального кладовища визначає Кабінет Міністрів України.
Також у законопроєкті прописано, що Урядом затверджується зразок намогильних споруд та меморіальних табличок, що встановлюють на території Національного меморіального військового кладовища.
Згідно із законопроєктом, оскверення могил чи намогильних споруд відшкодування матеріальних збитків здіснюють за рахунок державних коштів із наступним їх відшкодуванням за рахунок винних осіб.
Утримання в належному стані та охорона Національного військового меморіального кладовища забезпечують за рахунок державного бюджету в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
АрміяInform повідомляла, що у вересні 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову про внесення змін до деяких законів щодо Національного військового меморіального кладовища, якою вніс зміни до Законів України «Про поховання та похоронну справу» та «Про місцеве самоврядування в Україні».
У жовтні 2020 р. Уряд вніс на розгляд Верховної Ради законопроєкт № 4225 про визначення правового статусу Національного військового меморіального кладовища, де будуть поховані борці за незалежність України і воїни, що загинули під час виконання бойових завдань.
@armyinformcomua
За минулу добу на фронті відбулося 125 бойових зіткнень, а найбільше ворог тис на Покровському та Лиманському напрямках.
Одностайної позиції як про передачу крилатих ракет Taurus від ФРН Україні, так і їхнього ефективного застосування немає як у партнерів нашої держави, так і серед окремих зарубіжних та вітчизняних експертів.
Під час бомбардування нафтопереробного заводу F-16 зайшов у зону ураження систем ворожої протиповітряної оборони й зміг урятуватися лише завдяки майстерності пілота, оскільки системи протидії ракетам противника виявились несправними.
Кремлівські віртуозні уми знову на висоті. Цього разу на арені — листівки з пропагандистськими гаслами та символікою окупантів, які нібито «розклеїли» по Києву.
Солдатів армії країни-агресора визнано винними у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України). Їм призначено покарання – 12 років позбавлення волі.
Українські десантники продовжують майстерно «демілітаризувати» російські окупаційні війська, ефективно знищуючи не лише живу силу противника, але й широкий спектр його техніки — від мотоциклів до наземних роботизованих комплексів, які ворог використовує у своїх штурмових діях.
від 21000 до 121000 грн
Білгород-Дністровський
808 ОПП
від 21000 до 121000 грн
Вся Україна
1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ
від 20100 до 60300 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…